Przed nami KPF 14 czerwca i CSS 17 i 18 czerwca

“Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz tegorocznych absolwentów do wzięcia udziału w trzeciej edycji Konkursu Piosenki Frankofońskiej. Konkurs odbędzie się w siedzibie naszej Szkoły, XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego przy ulicy Polnej 5, w dniu 14 czerwca 2016. Początek o godzinie 13:00. Zapraszamy.”

więcej o Konkursie

“Czacki Second Stage to jedyny tego rodzaju koncert organizowany w całości przez uczniów i jednocześnie będący inicjatywą charytatywną. Wszystkie jego edycje okazały się niemałym sukcesem. Udział w największym wydarzeniu muzycznym szkoły to dla nas przede wszystkim stworzenie możliwości rozwijania talentów scenicznych ale również pomoc potrzebującym. W tym roku gramy dla Fundacji Kasisi 17 i 18 czerwca.  Zapraszamy.

więcej o Koncercie CSS