Olimpiady

UWAGA! OFERTA olimpiad dla uczniów szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023
Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się, na stronach olimpiad,  z terminami i zasadami przeprowadzania poszczególnych etapów danych olimpiad. Można będzie też wkróce skorzystać z uaktualnionej wyszukiwarki wg różnych kategorii olimpiad.

TERMINARZ Olimpiad przedmiotowych, których laureaci i finaliści są  zwolnieni z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu.(doc)
źródło:https://www.gov.pl

TERMINARZ Olimpiad interdyscyplinarnych, przedmiotowych, z przedmiotów dodatkowych i tematycznych, których laureaci i finaliści mie uzyskują uprawnień w systemie egzaminacyjnym. (doc)
źródło:https://www.gov.pl

Ogłoszenia bieżące:

Olimpiada Języka Angielskiego – zajęcia przygotowujące.
Osoby zainteresowane udziałem w Olimpiadzie Języka Angielskiego zapraszam na spotkanie informacyjne w czwartek 29 września na godz. 14.50 do sali 17A.
Karina Zdrzyłowska
 
XXI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej.
Zgłaszenia w sekretariacie Liceum do 21 wrzesnia. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemne zgody rodziców (druk do pobrania w sekretariacie). Etap szkolny odbędzie się we wtorek 23 IX 2022.

LIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego.
Zapraszam uczniów z klas: 1H, 2H, 3H i 4S, którzy zamierzają wziąć udział w LIII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego na spotkanie organizacyjne 26.09.2022 (poniedziałek) w czasie przerwy 9.50 – 10.05 w sali nr 12.
Iwona Kulpa-Szustak

Olimpijskie koło matematyczne.
W środę 7 września odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Olimpijskiego koła matematycznego, które poprowadzi p. prof. Jerzy Konarski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 14:50 do sali nr 21.

 

 

 

Sekcja kół olimpijskich i olimpiad jest w trakcie aktualizacji

 

Z ARCHIWUM
r. szkolny 2021/2022

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do olimpiad – koła olimpijskie 2021/2022

Koło Prowadzący Termin Miejsce
Fizyczne koło olimpijskie 3e, 3M N. Tomaszewska Piątek 14.00 Sala 6
Fizyczne koło olimpijskie 1M, 2M N. Tomaszewska Poniedziałek 13.05 Sala 5
Koło chemiczne olimpijskie M. Pawlak Poniedziałek 15.00 Sala 11
Historia sztuki: kurs dziejów sztuki (poziom podstawowy) R. Twardziak Poniedziałek 15.40 Sala 2
Historia sztuki: kurs problemowy (poziom zaawansowany) R. Twardziak Czwartek 15.40 Sala 2
Historia sztuki: ćwiczenia praktyczne dla olimpijczyków i maturzystów R. Twardziak Wtorek 7.25 Biblioteka/2
Przygotowanie do Olimpiady języka angielskiego A. Banasik Czwartek 14:50 – 15:35 Sala 1
Zajęcia olimpijskie dla klas młodszych (klasy I i II) ewentualnie III K. Zdrzyłowska 1 lub 2 godz. co dwa tygodnie poniedziałki 7. lub 8. lekcja Sala 17A
Matematyczne koło olimpijskie J. Konarski Wtorek 16.00 Sala 21
Koło przygotowujące do olimpiad WOS/historia N. Poniewierka Piątek 6. lekcja Sala 18
Koło olimpijskie języka francuskiego D. Szymanowska-Luber Czwartek 8. lekcja Sala 13
Koło olimpijskie literatury i języka polskiego I. Słowikowska Indywidualnie wedle potrzeb, nieregularnie Sala 15
Koło olimpijskie z języka łacińskiego B. Swoboda   Sala 14
Koło olimpijskie języka niemieckiego (STARSI) (olimpiada 2021) M. Bieliński Piątek po 7. lekcji Sala 1A
Koło olimpijskie języka niemieckiego (MŁODSI) (olimpiada 2022…) M. Bieliński Środa po 8. lekcji Sala 1A

Wybierz dziedzinę olimpiad, która Cię interesuje: