Matura

 

UWAGA! Ważny KOMUNIKAT! MATURA 2021!
Drodzy Maturzyści, Szanowni Absolwenci,
informujemy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie maturalnym w 2021 roku zdający nie mają obowiązku przystąpienia do egzaminów ustnych oraz do egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.

Wszystkie zadeklarowane przez zdających egzaminy w części ustnej są anulowane z mocy prawa (czyli nie trzeba dokonywać żadnych zmian w deklaracji maturalnej).
Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów.

 

Specjalnie dla maturzystów MCI  – biblioteka przygotowuje co roku zbiór potrzebnych informacji. Materiały te można znaleźć  na stronie MCI w dziale MATURA. ZAPRASZAMY do zapoznania się.

UWAGA! Dla zainteresowanych. Absolwenci Kasia Kuraś i Mateusz Salamon udostępnili do Waszej dyspozycji przygotowane przez siebie MOTYWY LITERACKIE na MAPACH MYŚLI

Szczególnie polecamy naszym MATURZYSTOM powtórkę do matury (2020 r.) z języka polskiego z Humanistycznym Uniwersytetem Młodzieży, którą przygotowała w formie online p. prof. Ewa Juszczak. Powtórka obejmuje cykl #Wykłady, cykl #Konteksty i cykl #Polemiki

Więcej w postach na stronie:

HUM – przedmaturalna powtórka z literatury

Nowy cykl. Powtórki do matury z HUM #Konteksty

#PowtórkizHUM#POLEMIKI w ramach powtórki do matury rozszerzonej z j.polskiego

MATURA 2021

PREZENTACJA – klasy III

KALENDARIUM – MATURA 2021

UWAGA!!! Rejestracja dla maturzystów – uczniów klas III  w systemie Vulcan

Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III o przybycie i złożenie deklaracji w Sekretariacie II (będziecie je wypełniać i drukować na miejscu korzystając z rejestracji w firmie Vulcan)! Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DEKLARACJA  maturalna (dla maturzystów 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 i inne)
KOMUNIKAT W SPRAWIE OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH, których laureaci i finaliści są zwolnieni z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu 

DEKLARACJE WSTĘPNE należy złożyć do 30 września 2020 r.
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DEKLARACJE OSTATECZNE do 8 lutego 2021 r.
. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście ( po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się). Tam zostaną naniesione poprawki. 

DO ABSOLWENTÓW! 

Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku szkolnym to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 8 lutego 2021 r. . Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek – piątek w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska  (parter, sekretariat II) (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się). Jednocześnie przypominamy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę.

Komunikat OKE Warszawa o maturze 2021 w tym dla absolwentów – zasady składania deklaracji

Więcej o maturze 2021:

http://oke.waw.pl/
http://www.cke.edu.pl