Matura

Specjalnie dla maturzystów MCI przygotowuje co roku zbiór potrzebnych informacji. Materiały te można znaleźć  na stronie MCI w dziale Matura

KALENDARIUM – MATURA 2019

Deklaracje maturalne OKE WARSZAWA

UWAGA!!!
Rejestracja dla maturzystów  – uczniów klas III  w systemie Vulcan

Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III o przybycie i złożenie deklaracji w Sekretariacie II (będziecie je wypełniać i drukować na miejscu korzystając z rejestracji w firmie Vulcan)! Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DEKLARACJA  maturalna dla maturzystów 2018, 2017, 2016, 2015. pdf)

PROCEDURY (ORGANIZACJA)

WYKAZ OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH, których laureaci i finaliści są zwolnieni z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu do pogrania ze strony MEN Olimpiady

DEKLARACJE WSTĘPNE należy złożyć do 1 października (poniedziałek!) 2018 r.
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.
Przy rejestracji potrzebny będzie: – identyfikator szkoły 146510-02108

DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2019 r. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście. Tam zostaną naniesione poprawki. 

DO ABSOLWENTÓW! 

Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego (czwartek) 2019 r.Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek-piątek w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska  (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę.

Więcej o maturze 2019:

http://oke.waw.pl/
http://www.cke.edu.pl