Matura

Specjalnie dla maturzystów MCI przygotowuje co roku zbiór potrzebnych informacji. Materiały te można znaleźć  na stronie MCI w dziale Matura.

KALENDARIUM – MATURA 2017 (Komunikat w sprawie egzaminów)
UWAGA!!!
Rejestracja dla maturzystów  – uczniów klas III tylko w systemie Vulcan! (czekamy  na wprowadzenie deklaracji na rok szkolny 2016/2017)
PROCEDURY

DEKLARACJE WSTĘPNE należy złożyć do 30 września 2016 r.
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III (niezwłocznie po ukazaniu się deklaracji w rejestracji maturzystów) o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00 a ostatniego dnia tj. 30 września do godz. 16:00.
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.
Przy rejestracji potrzebny będzie: – identyfikator szkoły 146510-02108


DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2017 r. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście. Tam zostaną naniesione poprawki. 

DO ABSOLWENTÓW! 

Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego 2017 r.Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek-piątek w godz. 8:00-12:00. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska  (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę.
więcej:http://oke.waw.pl/

Więcej o maturze 2017:

http://oke.waw.pl/
http://www.cke.edu.pl