Matura

Specjalnie dla maturzystów MCI przygotowuje co roku zbiór potrzebnych informacji. Materiały te można znaleźć  na stronie MCI w dziale Matura.

KALENDARIUM – MATURA 2018 

Deklaracje maturalne OKE WARSZAWA

UWAGA!!!
Rejestracja dla maturzystów  – uczniów klas III  w systemie Vulcan
Informacja ze strony : Formularze deklaracji w pliku PDF pobrane ze strony WWW można wypełnić, a następnie wypełnione zapisać za pomocą programu Acrobat Reader XI (wersja 11). Podczas wypełniania formularza deklaracji w pliku PDF nie jest stosowana żadna kontrola poprawności danych. Deklaracje maturalne

DEKLARACJA  maturalna dla maturzystów 2018, 2017, 2016, 2015. pdf)

PROCEDURY (ORGANIZACJA)

DEKLARACJE WSTĘPNE należy złożyć do 29 września (piątek!) 2017 r.
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.
Przy rejestracji potrzebny będzie: – identyfikator szkoły 146510-02108


DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2018 r. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłosić do sekretariatu II osobiście. Tam zostaną naniesione poprawki. 

DO ABSOLWENTÓW! 

Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego 2018 r.Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek-piątek w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska  (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę.

Więcej o maturze 2018:

http://oke.waw.pl/
http://www.cke.edu.pl