Zajęcia pozalekcyjne

ROK SZKOLNY 2023/2024  
PROPOZYCJE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH (limit minimum 8 osób, koła olimpijskie bez limitu)! 
Ogłoszenia bieżące:

 

ROK SZKOLNY 2023/2024
II semestr
 
I semestr
KONSULTACJE W WERSJI PDF. Terminarz  KONSULTACJI NAUCZYCIELSKICH DLA UCZNIÓW I RODZICÓW w roku szkolnym 2023/2024(pdf)
. Prosimy wszystkich zainteresowanych o wcześniejsze umówienie się i potwierdzenie udziału w konsultacjach. Kontakt przez Librusa.

 
 
 

Koła rok szkolny 2023/24

Koło Prowadzący Termin Sala
Olimpijskie koło matematyczne – grupa zaawansowana Leszek Sidz Środa 14:50 – 16:30 brak
Olimpijskie koło matematyczne – grupa średniozaawansowana Leszek Sidz Czwartek 15:30 – 17:00 brak
Zawody robotyczne FRC Małgorzata Biszczuk Środa, 9-11. lekcja 4a
Olimpijskie koło literatury i języka polskiego Iwona Kulpa – Szustak Piątek 1. i 2. lekcja 12 i biblioteka
Olimpijskie koło literatury i języka polskiego Karolina Szymczak Wtorek 8 lekcja 17
Maturalne koło języka polskiego 4S i 4M Iwona Słowikowska Poniedziałek 2. lekcja 15
Maturalne koło języka polskiego – 4H i inni zainteresowani Iwona Kulpa-Szustak Czwartek 7. i 8. lekcja brak
Koło humanistyczne – zainteresowani literaturą, teatrem, filem, malarstwem Iwona Kulpa-Szustak Poniedziałek 9. lekcja 12
Koło humanistyczne – w połowie drogi do matury powtórki, praca nad pytaniami na egzamin ustny kl. 3H i zainteresowani Iwona Kulpa-Szustak Poniedziałek 8. lekcja 12
Maturalne koło języka polskiego – opracowanie pytań jawnych MU Karolina Szymczak Poniedziałek 8. lekcja 17
Przygotowanie do Olimpiady języka angielskiego Agnieszka Banasik Piątek 14:00 – 15:35 1
Olimpijskie koło języka angielskiego Eleonora Kaliszewska Czwartek 10., 11. lekcja 12
Konsultacje z języka angielskiego Karina Zdrzyłowska Piątek 7. lekcja 17A
Olimpijskie koło fizyczne – klasy III i IV
Olimpijskie koło fizyczne – klasy II a od 2. semestru klasy I
Nina Tomaszewska Czwartek 8. i 9. lekcja
Środa 7. i 8. lekcja
6/10
Olimpijskie koło WOS i historia Natalia Poniewierka Czwartek 17:30 – 18:30 online
Olimpijskie koło chemiczne Mateusz Pawlak Poniedziałek 15:40 11
Olimpijskie koło języka francuskiego Dorota Szymanowska – Luber Czwartek 8. i 9. lekcja 13
Matematyka dla klasy 2F Marianna Szczepańska Wtorek 7. lekcja brak
Historia sztuki: materiał przekrojowy (dla olimpijczyków) Rita Twardziak / Michał Kopyt Wtorek 16:00 2
Olimpijskie koło języka łacińskiego Bogumiła Swoboda Poniedziałek 8. i 9. lekcja 13
Koło olimpijskie literatury i języka polskiego Iwona Słowikowska Środa 14:45 – 15:30 15
Koło olimpijskie filozoficzne Antonia Sochaczewska brak brak
Nauka historii sztuki: od prehistorii do nowoczesności dla początkujących, zaawansowanych i wszelkich zainteresowanych Rita Twardziak / Michał Kopyt Środa 15:40 2
Matematyka dla 3P Łukasz Gawryś Czwartek 1. lekcja 21
Koło psychologiczne Antonia Sochaczewska brak brak
Koło ekonomiczne uczniowie z klasy 4S Środa 8. lekcja 3
Wioślarstwo, reprezentacyjna ósemka ze sternikiem Piotr Sambierski Niedziela 9:00-11:15 MOS nr 2 Wał Międzyszyński
Otwarta Sala Gimnastyczna – SKS siatkówka Piotr Sambierskii
Marcin Adamski
Wtorek 15:40 – 17:00
Czwartek 15:40 – 17:50
Sala gimnastyczna
Pływanie Marcin Adamski Wtorek 15:45 Pływalnia OSiR Polna
Otwarta Sala Gimnastyczna – zajęcia fitness Wioletta Nędzyńska Środa 15:00 – 16:00 Sala Gimnastyczna
Chór Szkolny Marcin Bieliński Piątek 8. i 9. lekcja 1Ä/9
Koło olimpijskie języka niemieckiego Marcin Bieliński Poniedziałek 8. i 9. lekcja
Środa 9. i 10. lekcja
1Ä/9
Szachy – turnieje Piotr Sambierski Sobota 10:00 – 15:00 raz w miesiącu 21
Wędrówki artystyczne Bogdan Mojkowski co druga sobota lub niedziela 10:00-13:00  
Koło języka polskiego (1H, 2M, 3S i inni) Iwona Słowikowska Poniedziałek, 7. lekcja 15
Retoryka – warsztaty Anita Zabłocka-Trojnar Wtorek, 9. lekcja 15
Klub Książki Anita Zabłocka-Trojnar Czwartek, 8. lekcja 15
Koło filozofii starożytnego Wschodu Dariusz Rusin Piątek, 8. lub 9. lekcja 10
Business English Course Eleonora Kaliszewska Poniedziałek, 7.25-8.10 2
Zajęcia laboratoryjne 1P Michał Szwugier Poniedziałek 0. lekcja sala 11
Koło brydżowe Jarosław Kostrzewa Piątek 14:00 – 15:30 lub 15:40 – 16:40 8
Koło gier planszowych Tomasz Małka Piątek od 15:30 8

 

 

Konsultacje rok szkolny 2023/24

Nauczyciel Dla uczniów Dla rodziców
Adamski Marcin Drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca, 0. lekcja, SG Pierwszy poniedziałek miesiąca, 0. lekcja, SG
Augustyniak Dominik    
Banasik Agnieszka Trzy pierwsze wtorki miesiąca, 7. lekcja s. 1 Ostatni wtorek miesiąca, 7. lekcja s. 1
Bieliński Marcin Drugi, trzeci i czwarty czwartek miesiąca, 8. lekcja, s. 1Ä Pierwszy czwartek miesiąca, 8. lekcja, s. 1Ä
Biszczuk Małgorzata Poniedziałek, godz. 15:40, s. 4A Środa, godz. 10:05, s. 4A
Borowiecki Maciej    
Ciaranek Krzysztof Jedna środa w miesiącu, godz. 7:25, s. 21 Jeden wtorek w miesiącu, godz. 9:05, s. 21
Cieślak Przemysław Drugi, trzeci i czwarty piątek miesiąca, godz. 7:15, s. 19 lub pokój nauczycielski Pierwszy piątek miesiąca, godz. 7:15, s. 19 lub pokój nauczycielski
Duszczyk Katarzyna Trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 14:45, s. 16 Pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 14:45, s. 16
Gawryś Łukasz Trzy pierwsze wtorki miesiąca, godz. 13:35, s. 21 Ostatni wtorek miesiąca, godz. 13:35, s. 21
Gierlak Anna Poniedziałek i piątek, 15:00-15:30, biblioteka Poniedziałek i piątek, 15:00-15:30, biblioteka
Głogowski Piotr Pierwszy wtorek miesiąca, godz. 14:45, s. 9 Trzeci wtorek miesiąca, godz. 14:45, s. 9
Gruza Grażyna Wtorek, środa, czwartek 15:00-15:20, biblioteka Wtorek, środa, czwartek 15:00-15:20, biblioteka
Grzegrzółka Izabela Drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca, 2. lekcja, s. 16 Ostatni poniedziałek miesiąca, 2. lekcja, s. 16
Jesionowska Joanna Trzy pierwsze poniedziałki w miesiącu, 8. lekcja, s. 5 Ostatni poniedziałek miesiąca, 8. lekcja, s. 5
Kaliszewska Eleonora Pierwsze trzy wtorki miesiąca, godz. 7:10, s. 4 Ostatni wtorek miesiąca, godz. 7:10, s. 4
Kalenik Dorota Poniedziałek, godz. 15:00, pokój pedagog/psycholog Poniedziałek, godz. 15:00, pokój pedagog/psycholog
Kolasiński Wojciech    
Konkowska Jolanta Wtorek, godz. 13:00, Sala Historii i Tradycji Wtorek, godz. 13:00, Sala Historii i Tradycji
Korczyńska Mirosława Ostatnia środa miesiąca, godz. 15:00, s. 21 Ostatnia środa miesiąca, godz. 15:00, s. 21
Kuciel Krzysztof    
Kulpa-Szustak Iwona Trzy pierwsze czwartki miesiąca, godz. 8:15, s. 12 Ostatni czwartek miesiąca, godz. 8:15, s. 12
Kuran Witold Drugi, trzeci i czwarty wtorek miesiąca, 7. lekcja, s. 10 Pierwszy wtorek miesiąca, 7. lekcja, pokój nauczycielski
Lisowska Monika Trzy pierwsze wtorki miesiąca, 7. lekcja, s. 3 Ostatni poniedziałek miesiąca, 4. lekcja, pokój nauczycielski
Małka Tomasz Trzy pierwsze piątki w miesiącu, 8. lekcja, s. 8 Ostatni piątek w miesiącu, 8. lekcja, s. 8
Marszałek Jan Co drugi czwartek, godz. 14:05, s. 9 lub 12 Co drugi czwartek, godz. 14:05, s. 9 lub 12
Michalik Tomasz Drugi, trzeci i czwarty wtorek miesiąca, godz. 13:50, s. 20 Pierwszy wtorek miesiąca, godz. 13:05, 20
Michalski Krzysztof Drugi, trzeci i czwarty czwartek miesiąca, godz. 15:30, s. 20 Pierwszy czwartek miesiąca, godz. 15:30, s. 20
Mizak Anna Drugi, trzeci, czwarty piątek miesiąca, godz. 15:40, s. 16 Ostatni piątek miesiąca, godz. 15:40, s. 16
Mojkowski Bogdan Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 14:00, s. 9 Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 14:00, s. 9
Murakowski Kamil Trzy pierwsze czwartki miesiąca, godz. 7:25, s. 5 Ostatni czwartek miesiąca, godz. 7:25, s. 5
Nędzyńska Wioletta Druga, trzecia i czwarta środa, godz. 14:30. SG Pierwsza środa, godz. 14:30, SG
Ks. Nowakowski Marek Trzy pierwsze wtorki miesiąca, 9. lekcja, s. 6 Ostatni wtorek miesiąca, 9. lekcja, s. 6
Pawłowska Joanna Trzy pierwsze piątki miesiąca, 8. lekcja, s. 11 Ostatni wtorek miesiąca, 6. lekcja, pokój nauczycielski
Poniewierka Natalia Trzy pierwsze poniedziałki miesiąca, godz. 15:30, s. 18 Ostatni poniedziałek miesiąca, 5. lekcja, s. 18
Putz-Alvarado Magdalena Drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca, 8. lekcja, s. 4 lub 14 Pierwszy poniedziałek miesiąca, 8. lekcja, s. 4 lub 14
Rogala Damian Czwartek, godz. 16:25, s. 10 Czwartek, godz. 16:25, s. 10
Rusin Dariusz    
Sambierski Piotr Trzy pierwsze poniedziałki miesiąca, godz. 14:00, gabinet nauczycieli WF Ostatni poniedziałek miesiąca, godz. 14:00, gabinet nauczycieli WF
Sasal-Uss Karolina Drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca, godz. 11:00, pokój nauczycielski Pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 11:00, pokój nauczycielski
Słowikowska Iwona Trzy pierwsze poniedziałki miesiąca, 7. lekcja, s. 15 Ostatni poniedziałek miesiąca, 7. lekcja, s. 15
Sochaczewska Antonia Pierwsze trzy czwartki miesiąca, godz. 16:25, s. 9 Ostatni czwartek miesiąca, godz. 16:25, s. 9
Soszka Anna Wtorek, 0. lekcja, s. 2 Pierwszy wtorek miesiąca, 0. lekcja, s. 2
Staszkiewicz Krzysztof Co druga środa, godz. 15:40 Co druga środa, godz. 15:40
Styliński Jakub Drugi, trzeci i czwarty czwartek miesiąca, 9. lekcja, pokój nauczycielski Pierwszy czwartek miesiąca, 9. lekcja, pokój nauczycielski
Szczepańska Marianna Drugi, trzeci i czwarty czwartek miesiąca, 4. lekcja Pierwszy czwartek miesiąca, 4. lekcja
Szwugier Michał Drugi, trzeci i czwarty piątek miesiąca, 9. lekcja, s. 11 PIerwszy czwartek miesiąca, 9. lekcja, s. 11
Szymanowska-Luber Dorota Trzy pierwsze środy miesiąca, 7. lekcja, s. 13 Ostatnia środa miesiąca, 7. lekcja, s. 13
Szymczak Karolina Trzy pierwsze piątki miesiąca, 8. lekcja, s. 17 Ostatni piątek miesiąca, 8. lekcja, s. 17
Wenta Maciej Wtorek, godz. 13:50, gabinet nauczycieli WF Wtorek, godz. 13:50, gabinet nauczycieli WF
Zabłocka-Trojnar Anita Co drugi wtorek, godz. 16.15, s. 16 Co drugi wtorek, godz. 16.15, s. 16
Zdrzyłowska Karina Trzy pierwsze wtorki miesiąca, 7. lekcja, s. 17A Ostatni wtorek miesiąca, 7. lekcja, s. 17A
Żelazko Jarosław Drugi, trzeci i czwarty piątek miesiąca, 0. lekcja, s. 10 Pierwszy piątek miesiąca, 0. lekcja, s. 10
 

Koła rok szkolny 2022/23

Koło Prowadzący Termin Sala
Olimpijskie koło matematyczne – zainteresowani Jerzy Konarski Środa 8. i 9. lekcja 21
Olimpijskie koło literatury i języka polskiego Iwona Słowikowska piątki 14.50 – 15.35, czasem i 15.35 – 16.15 15
Olimpijskie koło literatury i języka polskiego Iwona Kulpa-Szustak Piatek 7.. 8. lekcja 12
Maturalne koło języka polskiego 4S i inni zainteresowani(zakres podstawowy i rozszerzony) Iwona Kulpa-Szustak Piątek 1. i 2. lekcja 9 lib 12
Maturalne koło języka polskiego – 4H i inni zainteresowani Iwona Słowikowska Czwartek 1. lekcja 15
Koło języka polskiego – 3S, 2S i inni zainteresowani
Koło języka polskiego – 3M
Iwona Słowikowska piątki 14.00 – 14.45
wtorki 8.15 – 9.00
15
Koło humanistyczne -1H, 2H, 3H, 1S, 2S i inni zainteresowani Iwona Kulpa-Szustak Poniedziałek 9., 10. lekcja 12
Maturalne koło języka polskiego -opracowanie pytań jawnych MU Karolina Szymczak Wtorek 6. lekcja – 3P
Czwartek 1., 2. lekcja – 4P
Piątek 1., 2. lekcja – 4M
17
Olimpijskie koło języka angielskiego Agnieszka Banasik
Karina Zdrzyłowska
Piątek 7. i 8. lekcja
Czwartek 8. lekcja
1
17A
Koło języka angielskiego – 2H i inni zaineresowanii Karina Zdrzyłowska Środa 7. lekcja 17A
Olimpijskie koło fizyczne – klasy III i IV
Olimpijskie koło fizyczne – klasy I i II
Nina Tomaszewska Wtorek 7. i 8. lekcja
Piątek 7. i 8. lekcja
5/6
Olimpijskie koło WOS i historia
Koło maturalne/konsultacje WOS
Koło maturalne/konsultacje historia
Natalia Poniewierka Piątek 7. lekcja
Piątek 8. lekcja
Środa 8. lekcja
18
Olimpijskie koło chemiczne Mateusz Pawlak Poniedziałek 8. lekcja 11
Olimpijskie koło języka francuskiego Dorota Szymanowska-Luber Czwartek 8. i 9. lekcja 13
Maturalne koło j. francuskiego Dorota Szymanowska-Luber Środa 7. lekcja
Piątek 2. lekcja
13
Nauka języka włoskiego (od podstaw) Damian Rogala Czwartek 8. i 9. lekcja 15
Olimpijskie koło języka łacińskiego Bogumiła Swoboda Poniedziałek 8. lekcja
Środa 0. lekcja
13
14
Nauka języka łacińskiego (od podstaw)
Nauka języka łacińskiego (kontynuacja, II rok nauki)
Nauka języka łacińskiego (kontynuacja, III rok nauki)
Bogumiła Swoboda Wtorek 8. lekcja
Czwartek 0. lekcja
Poniedziałek 8. lekcja
14
Olimpijskie koło historii sztuki Rita Twardziak Wtorek 10. i 11. lekcja 2
Koło historii sztuki (zadania dla olimpijczyków i maturzystów, nauka pisania) Rita Twardziak Piątek 0. lekcja Biblioteka
Nauka historii sztuki: od prehistorii do renesansu (dla początkujących)
Nauka historii sztuki: od baroku do współczesności (dla średniozaawansowanych)
Rita Twardziak Wtorek 8. i 9. lekcja
Czwartek 9. i 10. lekcja
2
Olimpijskie koło filozoficzne Antonia Sochaczewska Czwartek 8. i 9. lekcja 9
Koło psychologiczne
Koło psychologiczne – 3M i 3S
Antonia Sochaczewska Piątek 7. lekcja
Środa 1. lekcja
Koło ekonomiczne Dagmara Zawadzka Poniedziałek 8. lekcja 6
Wioślarstwo, reprezentacyjna ósemka ze sternikiem Piotr Sambierski Niedziela 9:00-11:15 MOS nr 2
Otwarta Sala Gimnastyczna – SKS siatkówka Maciej Wenta
Piotr Sambierski
Środa 9. i 10. lekcja
Czwartek 9. i 10. lekcja
Sala gimnastyczna
Chór Szkolny Marcin Bieliński Piątek 7. lekcja 1Ä/9
Szachy – turnieje Piotr Sambierski Sobota raz w miesiącu 21
Koło brydżowe Jarosław Kostrzewa Wtorek 8. lekcja 14
Koło gier planszowych Tomasz Małka Piątek od 14:00 8

 

 

Konsultacje rok szkolny 2022/23

Nauczyciel Dla uczniów Dla rodziców
Adamski Marcin Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, gabinet nauczycieli WF Ostatni czwartek w miesiącu, 8. lekcja, gabinet nauczycieli WF
Banasik Agnieszka Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, s. 1 Ostatni czwartek w miesiącu, 8. lekcja, s. 1
Bieliński Marcin Trzy pierwsze środy w miesiącu, 7. lekcja, s. 1Ä Ostatnia środa w miesiącu, 7. lekcja, s. 1Ä
Biłyk-Woźniak Beata Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, s. 3 Ostatni wtorek w miesiącu, 3. lekcja, pokój nauczycielski
Biszczuk Małgorzata Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, s. 4a Ostatni czwartek w miesiącu, 8. lekcja, s. 4a
Borowiecki Maciej Co drugi czwartek, 0. lekcja, s. 4 Co drugi czwartek, 0. lekcja, s. 4
Cieślak Przemysław Trzy pierwsze wtorki w miesiącu, 7. lekcja, s. 19 Ostatni wtorek w miesiącu, 7. lekcja, s. 19
Duszczyk Katarzyna Trzy pierwsze środy w miesiącu, 0. lekcja, s. 17a Ostatnia środa w miesiącu, 0. lekcja, s. 17a
Gawryś Łukasz Trzy pierwsze środy w miesiącu, 8. lekcja, pokój nauczycielski Ostatnia środa w miesiącu, 8. lekcja, pokój nauczycielski
Gierlak Anna Poniedziałki i piątki, 15:00-15:30, biblioteka Poniedziałki i piątki, 15:00-15:30, biblioteka
Głogowski Piotr Trzeci wtorek w miesiącu, 9. lekcja, s. 9 Pierwszy wtorek w miesiącu, 5. lekcja, pokój nauczycielski
Gruza Grażyna Wtorki, środy i czwartki, 15:00-15:20, biblioteka Wtorki, środy i czwartki, 15:00-15:20, biblioteka
Grzegrzółka Izabela Trzy pierwsze poniedziałki w miesiącu, 0. lekcja, s. 16 Ostatni poniedziałek w miesiącu, 0. lekcja, s. 16
Jesionowska Joanna Co drugi wtorek, 8. lekcja, s. 15 Co drugi wtorek, 8. lekcja, s. 15
Kalenik Dorota Wtorki, 14:00-15:00 Wtorki, 14:00-15:00
Kolasiński Wojciech    
Konkowska Jolanta Co drugi wtorek, 5. lekcja, pokój nauczycielski Co drugi wtorek, 5. lekcja, pokój nauczycielski
Korczyńska Mirosława Co drugi wtorek, 8. lekcja, s. 21 Co drugi wtorek, 8. lekcja, s. 21
Krzemińska Tamara    
Krzemiński Zbigniew    
Kulpa-Szustak Iwona Trzy pierwsze czwartki, 14:45-15:30 (8. lekcja), s. 12 Ostatni czwartek w miesiącu, 14:45-15:30 (8. lekcja), s. 12
Kuran Witold Czwartki (poza pierwszym w miesiącu), 8. lekcja, s. 10 Pierwszy czwartek w miesiącu, 4. lekcja, pokój nauczycielski
Lisowska Monika Trzy pierwsze poniedziałki w miesiącu, 8. lekcja, s. 3 Czwarta środa w miesiącu, 3. lekcja, pokój nauczycielski
Małka Tomasz Trzy pierwsze piątki w miesiącu, 8. lekcja, s. 8 Ostatni piątek w miesiącu, 8. lekcja, s. 8
Michalik Tomasz Co drugi czwartek, 8. lekcja, s. 9 Co drugi czwartek, 8. lekcja, s. 9
Michalski Krzysztof Pierwszy czwartek w miesiącu, 16.00–17.00, s. 20 Pozostałe czwartki, 16.00–17.00, s. 20
Mizak Anna Co drugi piątek, 8. lekcja, s. 14 Ostatni piątek w miesiącu, 8. lekcja, s. 14
Mojkowski Bogdan Pierwszy i trzeci poniedziałek w miesiącu, 9. lekcja, s. 9 Pierwszy i trzeci poniedziałek w miesiącu, 9. lekcja, s. 9
Murakowski Kamil Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 0. lekcja, s. 5 Ostatni czwartek w miesiącu, 0. lekcja, s. 5
Ks. Nowakowski Marek Poniedziałki, 9. lekcja, s. 5 Poniedziałki, 6. lekcja, pokój nauczycielski
Pawłowska Joanna Trzy pierwsze wtorki w miesiącu, 13:50-14:50 (7. lekcja), s. 11 Ostatni czwartek w miesiącu, 13:00-14:00 (6. lekcja), pokój nauczycielski
Poniewierka Natalia Trzy pierwsze środy w miesiącu, 9. lekcja, s. 18 Ostatnia środa w miesiącu, 5. lekcja, pokój nauczycielski
Putz-Alvarado Magdalena Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, s. 14 Ostatni poniedziałek w miesiącu, 8. lekcja, s. 14
Rogala Damian Co drugi wtorek, 1. lekcja, s. 4 Co drugi wtorek, 1. lekcja, s. 4
Sambierski Piotr Trzy pierwsze piątki w miesiącu, 16:05, gabinet nauczycieli WF Ostatni poniedziałek w miesiącu, 5. lekcja, gabinet nauczycieli WF
Słowikowska Iwona Trzy pierwsze środy w miesiącu, 15.35- 16.15, s. 15 Ostatni wtorek w miesiącu, 11.00 – 11.45 (4. lekcja), pokój nauczycielski
Sochaczewska Antonia Piątki (poza pierwszym w miesiącu), 9. lekcja, s. 9 Pierwszy piątek w miesiącu, 9. lekcja s. 9
Soszka Anna Trzy pierwsze wtorki w miesiącu, 0. lekcja, s. 2 Ostatni wtorek w miesiącu, 0. lekcja, s. 2
Styliński Jakub Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 8. lekcja, s. 20 Ostatni czwartek w miesiącu, 8. lekcja, s. 20
Szczepańska Marianna Trzy pierwsze wtorki w miesiącu, 0. lekcja s. 6 Pierwszy piątek w miesiącu, 5. lekcja, pokój nauczycielski
Szwugier Michał Trzy pierwsze czwartki w miesiącu, 9. lekcja, s. 11 Ostatni czwartek w miesiącu, 9. lekcja, s. 11
Szymanowska-Luber Dorota Trzy pierwsze poniedziałki w miesiącu, 8. lekcja, s. 13 Pierwszy wtorek w miesiącu, 4. lekcja, pokój nauczycielski
Szymczak Karolina Trzy pierwsze wtorki w miesiącu, 9. lekcja, s. 17 Ostatni wtorek w miesiącu, 9. lekcja, s. 17
Wegner Andrzej Trzeci piątek w miesiącu, 0. lekcja (potwierdzenie przez librusa do poprzedzającego czwartku do 16:00), s. 10 Pierwszy piątek w miesiącu, 0. lekcja (potwierdzenie przez librusa do poprzedzającego czwartku do 16:00), s. 10
Wenta Maciej Drugi i czwarty wtorek w miesiącu, godz. 16.20, gabinet nauczycieli W-F Drugi i czwarty wtorek w miesiącu, godz. 16.20, gabinet nauczycieli W-F
Werpachowska Renata Poniedziałki, 15:00-16:00 Poniedziałki, 15:00-16:00
Zdrzyłowska Karina Trzy pierwsze piątki w miesiącu, 7. lekcja, s. 17A Ostatni czwartek każdego miesiąca, 7. lekcja, s. 17A
 

Koła rok szkolny 2021/22

Koło Prowadzący Termin Miejsce
Fizyczne koło olimpijskie 3e, 3M N. Tomaszewska Piątek 14.00 Sala 6
Fizyczne koło olimpijskie 1M, 2M N. Tomaszewska Poniedziałek 13.05  
Koło chemiczne olimpijskie M. Pawlak Poniedziałek 15.00 Sala 11
Historia sztuki: kurs dziejów sztuki (poziom podstawowy) R. Twardziak Poniedziałek 15.40 Sala 2
Historia sztuki: kurs problemowy (poziom zaawansowany) R. Twardziak czwartek 15.40 Sala 2
Historia sztuki: ćwiczenia praktyczne dla olimpijczyków i maturzystów R. Twardziak Wtorek 7.25 Biblioteka/2
Przygotowanie do Olimpiady języka angielskiego A. Banasik Czwartek 14:50 – 15:35  
Zajęcia olimpijskie dla klas młodszych (klasy I i II) ewentualnie III K. Zdrzyłowska 1 lub 2 godz. co dwa tygodnie poniedziałki 7. lub 8. lekcja  
Matematyczne koło olimpijskie J. Konarski Wtorek 16.00 Sala 21
Koło przygotowujące do olimpiad wos/historia N. Poniewierka Piątek 6. lekcja  
Koło olimpijskie języka francuskiego D. Szymanowska-Luber Czwartek 8. lekcja  
Koło olimpijskie literatury i języka polskiego I. Słowikowska Indywidualnie wedle potrzeb, nieregularnie  
Koło olimpijskie z języka łacińskiego B. Swoboda    
Koło olimpijskie języka niemieckiego (STARSI) (olimpiada 2021) M. Bieliński Piatek po 7. lekcji 1A
Koło olimpijskie języka niemieckiego (MŁODSI) (olimpiada 2022…) M. Bieliński Środa po 8. lekcji 1A
Chór szkolny M. Bieliński Czwartek 8., 9. lekcja, piątek 7. lekcja 1A/9
Wioślarstwo, reprezentacyjna ósemka ze sternikiem P. Sambierski Niedziela 9.00-11.15 MOS nr 2 Wał Miedzeszyński 397
Sala otwarta (siatkówka, koszykówka, siłownia, aerobik…) P. Sambierski Od października czwartek 15.00-16:30 Sala Gimnastyczna
Kreatywna chemia M. Szwugier W każdy 2. czwartek miesiąca na 9-tej godzinie lekcyjnej Sala 11
Koło humanistyczne 1H, 2H, 3b, 3H i inni chętni I. Kulpa-Szustak    
Język łaciński dla początkujących B.Swoboda Wtorek 9. lekcja Saka 14
Nauka języka łacińskiego – kontynuacja B.Swoboda Wtorek 8. lekcja? Sala 14
Koło języka polskiego – pod kątem tematów jawnych na maturze ustnej I. Słowikowska 1 grupa – czwartki na 8. lekcji,
2 grupa – piątki na 1. lekcji
 
Warsztaty kulturoznawcze M. Czaja Czwartek  
Warsztaty krytyczno-literackie M. Czaja Wtorek 15:45 9
Koło języka norweskiego D. Geller Środa 15.45 Sala 3
Dobrostan rodzicielski R. Werpachowska środa raz w miesiącu 19:00-20:30 online
Przygotowanie do innych niż Olimpiada Języka Niemieckiego konkursów zewnętrznych M. Bieliński wg potrzeb (bezposrednio przed konkursami) 1A
Matematyka dla klasy 3b A. Krużyński Poniedziałek 1. lekcja (od stycznia 2022)  
Dodatkowa lekcja matematyki dla klasy 1H K. Murakowski Czwartek 13.05  

INNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Brydż J. Kostrzewa Czwartek 14.00 lub 15.40 Sala 12
Koło języka tureckiego Instytute Yunus Emre    
Koło gier planszowych T. Małka Piątek od 14.00  
Koło psychologiczne A. Sochaczewska Wtorek 9. lekcja (15.40) Sala 8
Koło filozoficzne A. Sochaczewska Wtorek o 14.50 w sali nr 9 oraz o 16.25 w sali nr 8 Sala 9/8

 

 

Konsultacje rok szkolny 2021/22

Przedmiot Prowadzący Termin Miejsce
Matematyka – uzupełnienie materiału programowego 2H W. Kolasiński Wg potrzeb do uzgodnienia z klasą  
Język niemiecki – konsultacje dla maturzystów M. Lisowska Wg potrzeb Sala 3/online
Matematyka – maturzyści 3c Ł. Gawryś Poniedziałek 8.15  
Matematyka – maturzyści 3e Ł. Gawryś Środa 14.50  
Konsultacje z języka polskiego dla uczniów 1M, 1P, 3M, 3P – omawianie lektur z poziomu rozszerzonego K. Szymczak Poniedziałek 8. lekcja Sala 17
Konsultacje z języka polskiego dla uczniów 3P i 3M – opracowujemy pytania jawne na maturę ustną K. Szymczak Poniedziałek 7. lekcja Sala 17
Konsultacje maturalne wos i historia 3b, 3c N. Poniewierka Poniedziałek 8. lekcja wos
Piątek 8. lekcja historia
 
Konsultacje dla maturzystów z języka francuskiego D. Szymanowska-Luber Czwartek 17-18:30 Online
Konsultacje z chemii dla uczniów klasy 2S, 2H i 3M M. Szwugier W każdy 1. i 3. czwartek miesiąca na 9. lekcji Sala 11
Konsultacje język niemiecki dla klas II M. Bieliński do ustalenia Online
Konsultacje online z angielskiego K. Duszczyk Czwartki 16.00 Online
Zajęcia z wiedzy o społeczeństwie dla 3H i inni chętni T. Małka Piątek 6. lekcja  
Język polski – zajęcia dla maturzystów 3c i innych chętnych A. Chruszczewska Środa 6. lekcja (w razie potrzeby również 7. lekcja) Sala 12
Język polski – zajęcia dla maturzystów 3b i innych chętnych A. Chruszczewska do powrotu p. I. Kulpy-Szustak Środa 8. lekcja (w razie potrzeby również 9. lekcja) Sala 12
Konsultacje dla maturzystów zdających język polski na poziomie rozszerzonym 3b i inni chętni I. Kulpa-Szustak Poniedziałek 8. i 9. lekcja  
Konsultacje z matematyki dla 2H K. Murakowski Poniedziałek 7.25  
Konsultacje z matematyki dla 2P M. Szczepańska Poniedziałek 8. lekcja Sala 16

INNE KONSULTACJE

Konsultacje z historii dla maturzystów T.Małka Wg potrzeb  
Konsultacje z chemii J. Pawłowska Wg potrzeb (piątek 7. lekcja?) Sala 11
 

Koła rok szkolny 2020/21

Koło Prowadzący Termin Platforma
Olimpijskie koło chemiczne (1P) M. Pawlak Piątek 14:00 Zoom
Olimpijskie koło filozoficzne A. Sochaczewska Poniedziałek 14.50; Czwartek 15.40 Zoom
Olimpijskie koło fizyczne N. Tomaszewska Poniedziałek 16.00 Ms Teams
Koło z fizyki rozszerzonej K. Murakowski Maj/Czerwiec Poniedziałek  
Koło z historii sztuki (kurs podstawowy: od renesans ku współczesności) R. Twardziak Poniedziałek 15.40 Zoom
Koło z historii sztuki (kurs dla zaawansowanych: sztuka po 1945) R. Twardziak Piątek 15.40 Zoom
Olimpijskie koło z historii i wos-u N. Poniewierka Czwartek 15.45 lub Piątek 14.50 Zoom
Olimpijskie koło języka angielskiego A. Banasik Termin do ustalenia Ms Teams
Olimpijskie koło języka francuskiego D. Szymanowska-Luber Czwartek 14.45 Ms Teams / Zoom
Koło języka łacińskiego dla początkujących B. Swoboda Wtorek 14:00 Ms Teams
Koło języka łacińskiego dla trzecioklasistów B. Swoboda Środa 14.50 Ms Teams
Olimpijskie koło języka łacińskiego B. Swoboda Środa 8:15-9:00 Ms Teams
Olimpijskie koło języka niemieckiego M. Bieliński Wtorek od 14:45  
Olimpijskie koło języka polskiego A. Chruszczewska, I. Słowikowska Wg potrzeb Ms Teams
Koło języka polskiego dla maturzystów 3b, 3e (p. podstawowy) I. Słowikowska Poniedziałek 13.05 Ms Teams
Koło języka polskiego dla maturzystów 3b, 3e (p. rozszerzony) I. Słowikowska Poniedziałek 13.50 Ms Teams
Olimpijskie koło matematyczne J. Konarski Wtorek 16.00 Zoom
Drużyna robotyczna RICK N’ ROLLS M. Biszczuk Wg potrzeb Discord
Koło Debat Oksfordzkich M. Czaja Wtorek (godziny ustalane na bieżąco) Ms Teams
Warsztaty literacko-krytyczne M. Czaja Środa (godziny ustalane na bieżąco) Ms Teams
Koło języka tureckiego A. Lesiczka Środa 16:00-17:30  
Koło bryżowe J. Kostrzewa Czerwiec, Poniedziałek 14:00-14:45, sala 6  

 

 

Konsultacje rok szkolny 2020/21

Przedmiot Nauczyciel Termin Platforma
Historia dla maturzystów N. Poniewierka Wtorek 14.00 Zoom
Język angielski dla maturzystów K. Zdrzyłowska terminy ustalane indywidualnie Ms Teams
Język francuski dla maturzystów D. Szymanowska Luber Środa 15.00 Ms Teams / Zoom
Język hiszpański M. Putz-Alvarado Wg potrzeb Ms Teams
Język polski dla maturzystów A. Chruszczewska Środa 1.i 2. lekcja Ms Teams
Język polski dla kl. 2M i 2P K. Szymczak Wybrane piątki 7.25 Ms Teams
Język rosyjski N. Poniewierka Wg potrzeb Zoom
Matematyka dla kl. 3B Ł. Gawryś Wtorek 11.00 Zoom
Matematyka dla kl 1P M. Szczepańska Czwartek 14.50 Ms Teams
Matematyka rozszerzona dla kl. 3A i 3B K. Murakowski Poniedziałek 13.00; Piątek 14.00 Ms Teams
Matematyka rozszerzona dla kl. 2B i 2H K. Murakowski Poniedziałek 7.25; Wtorek 7.25; Piątek 7.25 Ms Teams / Zoom
Matematyka dla kl. 1H W. Kolasiński Piątek 7.25 Zoom
 
 

Koła rok szkolny 2019/20

Koło Prowadzący Termin Sala
Olimpijskie koło chemiczne M. Pawlak czwartek 14:00 11
Koło krystolograficzne   czwartek lub piątek godz. 15:00 11
Olimpijskie koło fizyczne p. N. Tomaszewska    
Olimpijskie koło przedsiębiorczości p. J. Borowy wtorek 15:30-17:00 16
Olimpijskie koło filozoficzne p. M. Szterner środa 9., 10. lub 8., 9. lekcja 1
Olimpijskie koło WOS i historia p. N. Poniewierka

czwartek 9. lekcja, piątek 8. lekcja

18
Olimpijskie koło informatyczne p. B. Wrona (termin do uzgodnienia) 4a
Olimpijskie koło języka angielskiego p. A. Banasik wtorek 15:40, piątek 8:15-9:00 (do wyboru) 1
Olimpijskie koło języka francuskiego p. D. Szymanowska-Luber czwartek 8., 9. lekcja 13
Olimpijskie koło języka niemieckiego p. M. Bieliński wtorek 15:40 (wg potrzeb) 1a
Olimpijskie koło języka łacińskiego p. B. Swoboda czwartek 0. lekcja 14
Olimpijskie koło matematyczne p. J. Konarski   6
Konsultacje olimpijskie z języka polskiego p. I. Kulpa-Szustak środa 9., 10. lekcja  15
Koło języka łacińskiego p. B. Swoboda poniedziałek, wtorek 0. lekcja 14
Koło języka norweskiego p. D. Geller wtorek, 15:35 3
Hiszpański dla początkujących p. M. Putz-Alvarado poniedziałek 8. lekcja  
Koło języka rosyjskiego p. N. Poniewierka środa 7., 8. lekcja 18
Koło języka tureckiego p. A. Lesiczka wtorek 8:15-9:00  
Koło fizyki matematycznej p. N. Tomaszewska

 

 
Koło fizyczne dla maturzystów p. B. Dłużewska wtorek 15:00-16:30 10
Klub astronomiczny BDTeam p. B. Dłużewska środa 15:00 10
Modelowanie numeryczne p. N. Tomaszewska    
Koło historyczne – Historia Czech i Czechosłowacji p. J. Styliński czwartek 8. lekcja ? 20 lub 21
Koło socjologiczne p. D. Migacz środa 9., 10. lekcja  
Koło literackie p. E. Juszczak poniedziałek 7., 8. lekcja 17
Koło wiedzy o teatrze  p. E. Juszczak czwartek 8., 9. lekcja 17
Koło z historii sztuki „dla ciekawych” p. R. Twardziak środa 9. lekcja, czwartek 0. lekcja 9
Pływanie z elementami ratownictwa wodnego p. M. Adamski poniedziałek, wtorek, czwartek OSiR
Wioślarstwo p. P. Sambierski niedziela 9:00-11:45 MOS
Chór p. M. Bieliński piątekod 15.00 9
Koło Debat Oxfordzkich po angielsku p. K. Zdrzyłowska 1x w miesiącu poniedziałek 14:00-15:30 17A
Koło Debat – Czacka Liga Debatancka p. E. Juszczak piątek 14:00-15:30 17
Warszawska Liga Debatancka p. J. Styliński (wg potrzeb)  
Koło brydża sportowego p. J. Kostrzewa piątek13:05-14:35; 13:55-15:25 9

* Zajęcia dodatkowe

 

Konsultacje rok szkolny 2019/20

Nauczyciel Przedmiot Klasa Termin
p. N. Poniewierka WOS i historia dla kl. 3c 3c wtorek 0., 1. lekcja
p. K. Zdrzyłowska Język angielski   piątek 8. lekcja
p. K. Zdrzyłowska Przygotowanie do matury na poziomie dwujęzycznym   1x w miesiącu poniedziałek 14:00-15:30
p. I. Rataj

Język angielski dla maturzystów

  piątek 8. lekcja
p. M. Lisowska Język niemiecki dla maturzystów   poniedziałek 8. lekcja (wg potrzeb)
p. M. Bieliński Język niemiecki dla maturzystów   czwartek 15:00, poniedziałek 14:00 (wg potrzeb)
p. Ł. Gawryś Matematyka  

(wg potrzeb)

p. Ł. Gawryś Matematyka dla kl. 3e 3e wtorek 8:15-9:00
p. I. Grzegrzółka Przygotowanie do matury rozszerzonej dla kl. 3c i 3d 3c, 3d

3c – piątek 7:30-9:00

3d – wtorek 7:30-9:00

p. N. Tomaszewska Fizyka  

 

p. N. Tomaszewska Przygotowanie do matury dla kl. 3d 3d

 

p. M. Szczepańska Przygotowanie do matury dla kl. 3b 3b  
p. M. Szczepańska Rozszerzenie materiału dla kl. 3a 3a  
p. E. Juszczak Matura rozszerzona dla kl. 3b 3b wtorek 15:00-16:30
p. Małgorzata Biszczuk Przygotowanie do konkursu FIRST Robotics Competition   poniedziałek, czwartek 8. lekcja
p. D. Szymanowska-Luber Język francuski   (wg potrzeb)
p. B. Swoboda

Język łaciński

 

wtorek, 8. lekcja

p. J. Pawłowska Konsultacje maturalne z chemii   wtorek, 8. lekcja
p. A. Chruszczewska Konsultacje z języka polskiego  

(wg potrzeb)

p. I. Kulpa-Szustak Zajęcia powtórkowe z języka polskiego dla kl. 3a, 3c i 3e 3a, 3c, 3e poniedziałek 7., 8. lekcja, sala 12
p. M. Putz-Alvarado Konsultacje z języka hiszpańskiego   (wg potrzeb)
p. A. Żabińska

Konsultacje z języka polskiego dla maturzystów

 

wtorek 15:45-16:30

czwartek 15:00-15:45

p. T. Małka Konsultacje dla maturzystów i olimpijczyków z historii   poniedziałek, środa