MARZEC 2024(PDF) (po korekcie)
KWIECIEŃ 2024(pdf)
DODATKOWE DNI WOLNE od zajęć dydaktyczno-wychowawczych 2023/2024
KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
Egzaminy poprawkowe (matematyka – godz. 10.00, język niemiecki – godz. 12.00) |
29 sierpnia 2023 (wtorek) |
Posiedzenie Rady Pedagogicznej – godz. 10.00 Spotkania zespołów przedmiotowych Szkolenie online: Ocenianie, klasyfikowanie i promowanie uczniów – aspekt prawny i psychologiczny – godz. 14.00 – 16.15 |
31 sierpnia 2023 (czwartek) |
Spotkanie zespołu wychowawców – godz. 8.15 Posiedzenie Rady Pedagogicznej (przedstawienie efektów pracy zespołów przedmiotowych, ostateczny przydział zajęć, zatwierdzenie kalendarza roku szkolnego) – godz. 10.00 |
1 września 2023 (piątek) |
Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych Msza Święta – godz. 9.00 Uroczystość „przy Kamieniu” – godz. 10.30 Złożenie kwiatów na grobie śp. B. Chodorowskiego i śp. T. Kopczyńskiego Uroczystość przy Pomniku Tajnego Nauczania (ul. Browarna) – godz. 12.00 |
4 września 2023 (poniedziałek) |
Spotkanie pierwszoklasistów z Wychowawcami Testy z języków obcych – od godz. 12.00 |
4 września 2023 (poniedziałek) |
Spotkanie klas 1P, 2P, 3P i 4P z p. prof. dr hab. Wojciechem Grochalą z Centrum Nowych Technologii UW: „Piramida Nauk” |
6 września 2023 (środa) |
Spotkania z Rodzicami: oddziały pierwsze – spotkanie z Dyrekcją w sali gimnastycznej – godz. 17.00, potem spotkania w klasach oddziały drugie i trzecie – spotkania w klasach – godz. 17.00 oddziały czwarte – spotkania w klasach – godz. 17.00, godz. 18.00 – spotkanie z Dyrekcją w sali gimnastycznej |
7 września 2023 (czwartek) |
Zdjęcia klasowe; od godz. 9.00 |
7 września 2023 (czwartek) |
Wyjazd klas 3M i 3P do CERN-u |
10 – 16 września 2023 |
Próbne matury: klasa 3M – matematyka pp klasa 4H – język polski pp i pr, matematyka pp klasa 4M – fizyka klasa 4S – geografia, historia, WOS |
wrzesień 2023 |
Wyjazd klasy 3H do Pragi |
10 – 15 września 2023 |
Przygotowanie przez zespoły przedmiotowe i zespoły wychowawców planów pracy Przygotowanie przez nauczycieli kryteriów oceniania |
11 września 2023 (poniedziałek) |
Salon Maturzystów (Politechnika Warszawska) |
14 – 15 września 2023 (czwartek – piątek) |
I etap Olimpiady Historycznej |
od 15 września do 24 grudnia 2023 |
Wyjazd klasy 3S do Wiednia |
11 – 17 września 2023 |
Wyjazdy integracyjne klas 1B, 1K, 1M, 1P, 1S (Piękna Góra k. Giżycka) |
18 – 22 września 2023 |
Wyjazd klas 2F i 2M na żagle (Piękna Góra k. Giżycka) |
18 – 22 września 2023 |
Wyjście klasy 3H do Sejmu; od godz. 9.00 |
22 września 2023 (piątek) |
Sztafeta Bieg po Nowe Życie (pałac w Wilanowie) |
23 września 2023 (sobota) |
Wyjazd klas 2H i 2P do Kopenhagi i do Oslo |
25 – 29 września 2023 |
Wyjazd klasy 2S do Trójmiasta |
25 – 29 września 2023 |
Posiedzenie Rady Pedagogicznej |
28 września 2023 (czwartek) |
Lekcje festiwalowe dla klas pierwszych (po lekcjach) |
29 września 2023 |
Ostateczny termin składania wstępnych deklaracji maturalnych |
2 października 2023 |
Wyjście klasy 3H na warsztaty o obywatelskości; godz. 13.00 |
2 października 2023 |
Wyjazd integracyjny klasy 1H do Trójmiasta |
3 – 6 października 2023 |
Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy |
5 października 2023 (czwartek) |
Wyjście klasy 2H do Pałacu w Wilanowie na lekcję muzealną, poświęconą kulturze baroku; 3 – 7 lekcja |
6 października 2023 (piątek) |
I etap Olimpiady Biologicznej |
7 października 2023 (sobota) |
Wyjście klasy 2S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych” |
9 października 2023 (poniedziałek) |
I etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego |
13 października 2023 (piatek) |
I etap Olimpiady Fizycznej (wysyłanie części I) |
do 13 października 2023 (piątek) |
Ślubowanie uczniów klas pierwszych godz. 13.00 |
13 października 2023 (piątek) |
Wyjście klasy 1B na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych” |
16 października 2023 (poniedziałek) |
Wyjście klas trzecich i czwartych na film pt. „Chłopi”; po 3 lekcji |
16 października 2023 (poniedziałek) |
I etap Olimpiady Informatycznej |
od 16 października do 20 listopada 2023 |
Rejs na Pogorii |
13 – 22 października 2023 |
Spotkanie (online) dla uczestników konkursu Iuvenes Translatores; 3 lekcja |
19 października 2023 (czwartek) |
I etap Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” |
19 października 2023 (czwartek) |
Zawody I stopnia Olimpiady Języka Angielskiego (część I) – godz. 12.30 – 14.00 |
20 października 2023 (piątek) |
Wyjście klasy 3S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych” |
23 października 2023 (poniedziałek) |
Rada Pedagogiczna szkoleniowa (online): W jaki sposób kształtować u uczniów krytyczne podejście do świata cyfrowego?; 16.00 – 18.00 |
26 października 2023 (czwartek) |
Sprzątanie grobów Nauczycieli i Wychowanków Czackiego na Powązkach – klasy 1H i 1M (1 – 3 lekcja) |
27 października 2023 (piątek) |
XVIII Puchar Sambiera – godz. 10:00 |
28 października 2023 (sobota) |
Tadealia |
30 października 2023 (poniedziałek) |
Wyjście klasy 3S na 5 i 6 lekcji na spacer po Warszawie śladami nie tylko bohaterów „Lalki” |
30 października 2023 (poniedziałek) |
Wyjście klasy 3M po piątej lekcji na spacer szlakiem bohaterów „Lalki” |
30 października 2023 (poniedziałek) |
Odwiedziny na Powązkach – klasa 1K (3 – 5 lekcja) |
31 października 2023 (wtorek) |
I etap Olimpiady Filozoficznej |
31 październik 2023 (wtorek) |
I etap Olimpiady Geograficznej |
do 31 października 2023 (wtorek) |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych |
2 – 3 listopada 2023 |
Udział przedstawicieli Szkoły w drużynowych Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich |
4 listopada 2023 (sobota) |
I etap Olimpiady Języka Niemieckiego; 10.00 – 11.30 |
6 listopada 2023 (poniedziałek) |
Przeglądy jesienne |
6 listopada 2023 (poniedziałek) |
Wyjście klasy 2P na zajęcia w Muzeum Historii Medycyny; 5 – 7 lekcja |
6 listopada 2023 (poniedziałek) |
Spacer klasy 3P szlakiem bohaterów „Lalki” Bolesława Prusa; 3 – 6 lekcja |
6 listopada 2023 (poniedziałek) |
Spotkanie z członkami Aeroklubu Warszawskiego: 2F i 4M – 3 lekcja, 3H i 4P – 4 lekcja |
6 listopada 2023 (poniedziałek) |
Wyjazd językowy do Berlina (grupa międzyklasowa) |
7 – 10 listopada 2023 |
Wyjście klasy 1S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych” N. Poniewierka, P. Cieślak |
7 listopada 2023 (wtorek) |
Wielki Test o Klimacie (BUW); 2 – 6 lekcja |
8 listopada 2023 (środa) |
I etap Olimpiady Języka Francuskiego |
8 listopada 2023 (środa) |
I etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej; 13.00 – 15.00 |
8 listopada 2023 (środa) |
Warsztaty retoryczne dla członków koła retorycznego oraz przedstawicieli ligi debatanckiej z p. Tomaszem Rackim, trenerem wystąpień publicznych z Akademii retoryki (14.15 – 17.15) |
9 listopada 2023 (czwartek) |
Rada Pedagogiczna Spotkania z Rodzicami – informacja o wynikach przeglądów jesiennych, wnioski; bieżące wydarzenia z życia klasy i Szkoły |
9 listopada 2023 (czwartek) |
Obchody Narodowego Święta Niepodległości |
10 listopada 2023 (piątek) |
I etap Olimpiady Języka Łacińskiego |
14 listopada 2023 (wtorek) |
I etap Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej; 10.00, 50 minut, sala 4A |
14 listopada 2023 (wtorek) |
Udział pocztu sztandarowego w uroczystości z okazji 85 rocznicy odsłonięcia pomnika „Ku uczczeniu nauczycielstwa polskiego”; godz. 12.00 |
14 listopada 2023 (wtorek) |
Spotkanie dla uczniów klas trzecich i czwartych z p. Mają Tomaszewską, malarką „Chłopów”; 2 – 3 lekcja |
14 listopada 2023 (wtorek) |
Warsztaty dla grupy hiszpańskiej 3B (gr.A): „Pachamama, Amazonia i rumba, czyli podróż do Ameryki Łacińskiej (zajęcia poprowadzi Justyna Szymańska); 1 – 2 lekcja |
15 listopada 2023 (środa) |
Wyjście grupy uczniów do LO im. K. Hoffmannowej na grę „Wolna elekcja”; 11.00 |
15 listopada 2023 (środa) |
Spacer klasy 3H śladami „Lalki” Bolesława Prusa; 5 – 8 lekcja |
15 listopada 2023 (środa) |
Szkolenie (online) „Praca z dziećmi z zespołem Aspergera” |
15 listopada 2023 (środa) |
Wyjście klasy 1P na zajęcia laboratoryjne na SGGW; 1 grupa: 10.00 – 12.00; 2 grupa: 12.00 – 14.00 |
16 listopada 2023 (czwartek) |
Warsztaty dla klasy 4M w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP – Umieć żyć na Alasce – jak budować odporność psychiczną; 1 – 3 lekcja |
16 listopada 2023 (czwartek) |
Warsztaty dla klasy 2S „,Podróż jako droga do poznania siebie. Nowe spojrzenie na europejskie dziedzictwo” (zajęcia poprowadzi Justyna Szymańska); 2 – 3 lekcja |
16 listopada 2023 (czwartek) |
Spotkanie klas 4H i 4S z p. Magdaleną Pokojską na temat pracy Parlamentu Europejskiego; 4 – 5 lekcja |
16 listopada 2023 (czwartek) |
Rada Pedagogiczna szkoleniowa (online): Psychoprofilaktyka samobójstw i samookaleczeń u młodzieży – jak rozpoznawać sygnały zagrożenia, jak rozmawiać, jakie interwencje należy podjąć i kiedy? |
16 listopada 2023 (czwartek) |
Zawody I stopnia Olimpiady Języka Angielskiego (część II – test online na terenie Szkoły) 8:15, sala nr 4 |
17 listopada 2023 (piątek) |
Wyjście klasy 2F do Wilanowa – powtórzenie wiadomości z literatury i sztuki baroku; 4 – 8 lekcja |
17 listopada 2023 (piątek) |
Spotkanie klasy 3M i 3S z p. Magdaleną Pokojską na temat pracy Parlamentu Europejskiego; 5 – 6 lekcja |
do 17 listopada 2023 (piątek) |
I etap Olimpiady Fizycznej (wysyłanie części II) |
do 17 listopada 2023 (piątek) |
Próba poloneza dla wszystkich klas czwartych; 5 lekcja |
21 listopada 2023 (wtorek) |
Warsztaty z Pracownią „Perspektywa” dla klas pierwszych: 21.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1P; 5 – 8 lekcja: klasa 1K 23.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1B; 5 – 8 lekcja: klasa 1S 24.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1M; 5 – 8 lekcja: klasa 1H |
21 – 24 listopada 2023 |
Prelekcja dla klasy 2H: Antybiotykoterapia pod lupą Farmaceuty (Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji); 7 lekcja |
22 listopada 2023 (środa) |
Wyjście klasy 1B na zajęcia w NBP; pod koniec czwartej lekcji i nie wracają |
22 listopada 2023 (środa) |
Wyjście klasy 3M na lekcje w Muzeum Narodowym, poświęconą życiu i twórczości Pabla Picassa; 7 – 8 lekcja |
22 listopada 2023 (środa) |
Prelekcja dla klasy 2S: Antybiotykoterapia pod lupą Farmaceuty (Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji); 1 lekcja |
23 listopada 2023 (czwartek) |
Wyjście klas: 2H, 2S, 4H, 4S oraz wszystkich trzecich do kina „Luna” na film dokumentalny, poświęcony osobie p. Stanisława Ostwinda-Zuzgi (z udziałem naszych uczniów); 4- 5 lekcja |
23 listopada 2023 (czwartek) |
I etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego |
do 25 listopada 2023 (sobota) |
I etap Olimpiady Chemicznej |
25 listopada 2023 (sobota) |
I etap Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
30 listopada 2023 (czwartek) |
I etap Olimpiady Matematycznej |
do 30 listopada 2023 (czwartek) |
Wyjście klasy 2F na zajęcia doświadczalne na Wydziale Fizyki UW; 8.45 – 13.00 |
1 grudnia 2023 (piątek) |
Wyjście grupy uczniów z klasy 4P na zajęcia laboratoryjne w SGGW – wykrywanie cukrów w żywności; 3 – 6 lekcja |
1 grudnia 2023 (piątek) |
Wyjście klasy2H na lekcję muzealną w Zamku Królewskim; po czwartej lekcji |
1 grudnia 2023 (piątek) |
I etap Olimpiady Znajomości Afryki; 11.00 – 12.30 |
4 grudnia 2023 (poniedziałek) |
FT – budowanie sceny |
6 grudnia 2023 (środa) |
Próbna matura z CKE: 6.12 – język polski pp; 7.12 – matematyka pp/pr; 8.12 – przedmiot rozszerzony do wyboru |
6-8 grudnia 2023 |
Spotkanie opłatkowe dla obecnych i byłych pracowników Szkoły – godz. 15.30 |
7 grudnia 2023 (czwartek) |
Wyjście klasy 2F do Łazienek Królewskich na lekcje muzealną o klasycyzmie; 6 – 8 lekcja |
8 grudnia 2023 (piątek) |
Etap okręgowy Olimpiady Statystycznej; 11.00 |
12 grudnia 2023 (wtorek) |
I etap Olimpiady Artystycznej |
12 grudnia 2023 (wtorek) |
Warsztaty dla klasy 4M w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP –Kryzys psychiczny – po czym go poznać?; 1 – 3 lekcja |
13 grudnia 2023 (środa) |
36. Festiwal Teatralny (w środę od godz. 12.15, w czwartek i piątek od 13.30, w sobotę od 12.30) |
13- 16 grudnia 2023 (środa – sobota) |
Wyjście klasy 1H do Muzeum Narodowego na wystawę „Picasso”; 2 – 4 lekcja |
13 grudnia 2023 (środa) |
Wyjście grupy międzyklasowej do centrum Dydaktycznego WUM na wykład p. dr hab. n. med. Ewy Czachorowskiej o stomatologii; po 4 lekcji |
13 grudnia 2023 (środa) |
Wyjście klasy 1P na spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”; godz. 11.00 |
14 grudnia 2023 (czwartek) |
FT – składanie sceny |
18 grudnia 2023 (poniedziałek) |
Wigilie klasowe – na godzinach wychowawczych |
18 – 22 grudnia 2023 |
Wyjście klas 3M i 3P na multisensoryczną wystawę „Kaplica Sykstyńska”; 4 – 8 lekcja |
20 grudnia 2023 (środa) |
Propozycje ocen śródrocznych (także ocen zachowania); poinformowanie uczniów o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi lub nieklasyfikowaniem na półrocze |
22 grudnia 2023 (piątek) |
Wigilia szkolna – wspólne kolędowanie |
22 grudnia 2023 (piątek) |
Zimowa przerwa świąteczna |
23 – 31 grudnia 2023 |
Wyjście klasy 2H do Muzeum Narodowego na wystawę Picasso; 10.30–13.50 |
5 stycznia 2024 (piątek) |
Próba poloneza dla wszystkich klas czwartych, OSiR; 5 lekcja |
9 stycznia 2024 (wtorek) |
Wyjście klasy 1B do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną o starożytności; 5–8 lekcja |
9 stycznia 2024 (wtorek) |
Szkolenie (online) na temat awansu zawodowego; 16.00 |
9 stycznia 2024 (wtorek) |
Ostateczny termin wystawienia ocen klasyfikacyjnych śródrocznych |
12 stycznia 2024 (piątek) |
Etap okręgowy XLVII Olimpiady Języka Francuskiego (online) |
12 stycznia 2024 (piątek) |
Wyjście klasy 1H na zwiedzanie Sejmu; 1–2 lekcja |
12 stycznia 2024 (piątek) |
Wyjście klasy 1P na zwiedzanie Sejmu; 1–3 lekcja |
12 stycznia 2024 (piątek) |
Ferie zimowe |
15 – 28 stycznia 2024 |
Sesje klasyfikacyjne |
29 – 30 stycznia 2024 (poniedziałek – wtorek) |
Wyjście klasy 1K do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną o starożytności; po 6 lekcji |
30 stycznia 2024 (wtorek) |
Wyjście klasy 3H na Giełdę Papierów Wartościowych; 2-4 lekcja |
3stycznia 2024 (środa) |
Rada klasyfikacyjna Spotkania z Rodzicami – omówienie wyników klasyfikacji semestralnej |
1 lutego 2024 (czwartek) |
Próba generalna poloneza w budynku NOT-u |
1 lutego 2024 (czwartek) |
Studniówka |
3 lutego 2024 (sobota) |
Zmiana planu lekcji |
od 5 lutego 2024 (poniedziałek) |
Termin złożenia ostatecznych deklaracji maturalnych |
7 lutego 2024 (środa) |
Wyjście klasy 3P na Giełdę Papierów Wartościowych; 3-5 lekcja/p> |
8 lutego 2024 (czwartek) |
Rada podsumowująca I półrocze |
8 lutego 2024 (czwartek) |
Bal zimowy; 17.00–20.30 |
9 lutego (piątek) |
Wyjazd grupy międzyklasowej na zajęcia językowe do Malagi |
12 – 18 lutego 2024 |
Wyjście klasy 2S do Zamku Królewskiego na lekcję o Stanisławie Auguście Poniatowskim i obiadach czwartkowych; 1–3 lekcja |
23 lutego 2024 (piątek) |
TADMUN |
23–25 lutego 2024 |
Wyjście klasy 1P na warsztaty do Biura Parlamentu Europejskiego; 1 – 3 lekcja |
1 marca 2024 (piątek) |
Wyjście klasy 3P na WUM na wykład z farmacji i zajęcia z anatomii człowieka; 12.15 – 16.00 |
1 marca 2024 (piątek) |
Wyjście klas 1H i 1P do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Wiśniowy sad”; 4 – 7 lekcja |
1 marca 2024 (piątek) |
Próbne matury: 4 marca – język polski pp (8.15 – 12.15) 6 marca – biologia (8. 30 – 11.30) 7 marca – fizyka (11.00 – 14.00) 11 marca – matematyka pp dla klasy 4H (8.30 – 11.30) 12 marca – chemia, geografia, WOS (12.00 – 15.00) 13 marca – język polski pr (8.15 – 11.45) 15 marca – języki obce pr (9.00 – 11.30) |
4 – 15 marca 2024 |
Wyjazdy zimowe („Biała Szkoła”) klas: 1M, 1S i wszystkich trzecich |
4 – 8 marca 2024 |
Spotkanie klas pierwszych BHP z p. Łukaszem Kucharczykiem, pisarzem; 3 – 4 lekcja |
4 marca 2024 (poniedziałek) |
Wyjście klasy 2F na otwartą próbę generalną w Filharmonii Narodowej; w Szkole od 6 lekcji |
8 marca 2024 (piątek) |
Wyjście klasy 2M na warsztaty w Biurze Parlamentu Europejskiego; 2 – 5 lekcja |
8 marca 2024 (piątek) |
Wyjazdy zimowe („Biała Szkoła”) klas: 1B, 1H, 1K, 1P, 2F, 2H i 2P |
11 – 15 marca 2024 |
Rekolekcje dla osób uczęszczających na lekcje religii |
11 – 13 marca 2024 |
Całodniowe warsztaty klasy 2S w Jabłonnie na temat savoir-vivre’u) |
11 marca 2024 (poniedziałek) |
Wyjazd chóru na tournée do Włoch (Toskania) |
13 – 18 marca 2024 |
Wyjście na wykład p. prof. Magdaleny Kuci na temat medycyny regeneracyjnej; WUM |
14 marca 2024 (czwartek) |
Wyjazd grupy międzyoddziałowej do Stambułu na zawody robotyczne |
17 – 25.03.2024 |
Warsztaty „Pierwsza pomoc rówieśnicza” dla klasy 1P (1 – 4 lekcja) oraz klasy 1S (5 – 8 lekcja) |
19 marca 2024 (wtorek) |
Wyjście klasy 2P na zajęcia laboratoryjne w Instytucie Fizyki PAN; po 2 lekcji |
19 marca 2024 (wtorek) |
Spotkanie klasy 1P z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 2 lekcja |
21 marca 2024 (czwartek) |
Konkurs Kangur Matematyczny |
21 marca 2024 (czwartek) |
KAWA (czwartek od godz. 15.00, piątek od godz. 14.00) |
21 – 22 marca 2024 (czwartek – piątek) |
Konkurs Fizyczny Lwiątko |
25 marca 2024 (poniedziałek) |
Propozycje ocen końcoworocznych w klasach czwartych (również ocen zachowania) |
25 marca 2024 (poniedziałek) |
Spotkanie klasy 2F z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 4 lekcja |
25 marca 2024 (poniedziałek) |
Warsztaty dla klasy 3S w Szkole Głównej Handlowej: „Jak skutecznie zarządzać swoim czasem?”; 2 – 6 lekcja |
26 marca 2024 (wtorek) |
Spotkanie klasy 1B z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 7 lekcja |
27 marca 2024 (środa) |
Próbna matura z matematyki dla klas 3M, 3P, 3S, 4M, 4P i 4S (180 minut; od 9.00?) |
27 marca 2024 (środa) |
Wiosenna przerwa świąteczna |
28 marca – 2 kwietnia 2024 |
Wymiana międzynarodowa z Francją (goście u nas) |
kwiecień 2024 |
Próbna matura z informatyki; 1 – 4 lekcja |
4 kwietnia 2024 (czwartek) |
Projekcja filmu „Zdążyć przed Panem Bogiem” oraz spotkanie z ambasadorkami Akcji „Żonkile” (online z Muzeum Polin); 11.00 – 12.30 |
4 kwietnia 2024 (czwartek) |
Wyjście klasy 1H do Muzeum Narodowego na lekcję „W blasku średniowiecza”; 4 – 6 lekcja |
4 kwietnia 2024 (czwartek) |
Lekcja muzealna klas 3M i 3P na temat kultury i sztuki Młodej Polski – Muzeum Narodowe; 2 – 7 lekcja |
5 kwietnia 2024 (piątek) |
Spotkanie klasy 4S z przedstawicielami Rady Samorządu Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych; 5 lekcjaw |
5 kwietnia 2024 (piątek) |
Wymiana międzynarodowa – wyjazd do Hamburga |
8 – 12 kwietnia 2024 |
Dzień otwarty dla kandydatów |
6 kwietnia 2024 (sobota) |
Przeglądy wiosenne klas młodszych |
8 kwietnia 2024 (poniedziałek) |
Rada Pedagogiczna –podsumowanie przeglądów wiosennych; szkolenie maturalne (obecność obowiązkowa!) |
11 kwietnia 2024 (czwartek) |
Wyjście klasy 2S do Sejmu |
12 kwietnia 2024 (piątek) |
Całodniowe wyjście klasy 2P na warsztaty w Centrum Nauki Kopernik |
12 kwietnia 2024 (piątek) |
Ostateczny termin wystawienia ocen w klasach czwartych |
15 kwietnia 2024 (poniedziałek) |
Wyjście klasy 3P na wykład w Collegium Anatomicum: „Jak zostać wirtuozem operacji ginekologicznych przez dziurkę od klucza”; 12.15 |
16 kwietna 2024 (wtorek) |
Sesje klasyfikacyjne klas czwartych |
18 kwietnia 2024 (czwartek) |
Rada Pedagogiczna – zatwierdzenie wyników klasyfikacji klas czwartych |
22 kwietnia 2024 (poniedziałek) |
Zajęcia warsztatowe w Szkole Głównej Handlowej dla klasy 3S: „Jak efektywnie wykorzystać wszystkie swoje talenty?”; 2 – 6 lekcja |
24 kwietnia 2024 (środa) |
Uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów |
25 (czwartek) |
Wycieczka klasy 2S do Żyrardowa (zwiedzanie Muzeum Lniarstwa) |
30 kwietna 2024 (wtorek) |
Wymiana międzynarodowa z Francją (wyjazd) |
maj 2024 |
Egzaminy maturalne |
7 – 24 maja 2024 |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych |
2, 6, 7, 8, 9, 10, 13 i 31 maja 2024 |
Propozycje ocen końcoworocznych (również ocen zachowania), informacje o zagrożeniach |
21 maja 2024 (wtorek) |
Rada Pedagogiczna |
23 maja 2024 (czwartek) |
Wyścig Ósemek Wioślarskich |
czerwiec 2024 |
Ostateczny termin wystawienia ocen |
6 czerwca 2024 (czwartek) |
Sesje klasyfikacyjne |
10 – 11 czerwca 2024 (poniedziałek, wtorek) |
Rada klasyfikacyjna |
13 czerwca 2024 (czwartek) |
CSS – budowanie sceny |
14 czerwca 2024 (piątek) |
7. edycja Konkursu Piosenki Frankofońskiej |
17 czerwca 2024 (poniedziałek) |
CSS (od godz. 14.00) |
18 – 19 czerwca 2024 (wtorek, środa) |
CSS – składanie sceny |
20 czerwca 2024 (czwartek) |
Dzień sportu i rekreacji |
20 czerwca 2024 (czwartek) |
Uroczystość zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych, godz. 9.00 |
21 czerwca 2024 (piątek) |
Rekrutacja |
od 21 czerwca 2024 (piątek) |
Letni Obóz Humanistyczny |
24 – 28 czerwca 2024 |
Rada Pedagogiczna podsumowująca rok szkolny 2022/2023, godz. 10.00 |
27 czerwca 2024 (czwartek) |