Harmonogram

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

 

Egzaminy poprawkowe (matematyka – godz. 10.00, język niemiecki – godz. 12.00)

29 sierpnia 2023 (wtorek)

Posiedzenie Rady Pedagogicznej – godz. 10.00

Spotkania zespołów przedmiotowych

Szkolenie online: Ocenianie, klasyfikowanie i promowanie uczniów – aspekt prawny i psychologiczny – godz. 14.00 – 16.15

31 sierpnia 2023 (czwartek)

Spotkanie zespołu wychowawców – godz. 8.15

Posiedzenie Rady Pedagogicznej (przedstawienie efektów pracy zespołów przedmiotowych, ostateczny przydział zajęć, zatwierdzenie kalendarza roku szkolnego) – godz. 10.00

1 września 2023 (piątek)

Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Msza Święta – godz. 9.00

Uroczystość „przy Kamieniu” – godz. 10.30

Złożenie kwiatów na grobie śp. B. Chodorowskiego i śp. T. Kopczyńskiego

Uroczystość przy Pomniku Tajnego Nauczania (ul. Browarna) – godz. 12.00

4 września 2023 (poniedziałek)

Spotkanie pierwszoklasistów z Wychowawcami

Testy z języków obcych – od godz. 12.00

4 września 2023 (poniedziałek)

Spotkanie klas 1P, 2P, 3P i 4P z p. prof. dr hab. Wojciechem Grochalą z Centrum Nowych Technologii UW: „Piramida Nauk”

6 września 2023 (środa)

Spotkania z Rodzicami:

oddziały pierwsze – spotkanie z Dyrekcją w sali gimnastycznej – godz. 17.00, potem spotkania w klasach

oddziały drugie i trzecie – spotkania w klasach – godz. 17.00

oddziały czwarte – spotkania w klasach – godz. 17.00, godz. 18.00 – spotkanie z Dyrekcją w sali gimnastycznej

7 września 2023 (czwartek)

Zdjęcia klasowe; od godz. 9.00

7 września 2023 (czwartek)

Wyjazd klas 3M i 3P do CERN-u

10 – 16 września 2023

Próbne matury:

klasa 3M – matematyka pp

klasa 4H – język polski pp i pr, matematyka pp

klasa 4M – fizyka

klasa 4S – geografia, historia, WOS

wrzesień 2023

Wyjazd klasy 3H do Pragi

10 – 15 września 2023

Przygotowanie przez zespoły przedmiotowe i zespoły wychowawców planów pracy

Przygotowanie przez nauczycieli kryteriów oceniania

11 września 2023 (poniedziałek)

Salon Maturzystów (Politechnika Warszawska)

14 – 15 września 2023 (czwartek – piątek)

I etap Olimpiady Historycznej

od 15 września

do 24 grudnia 2023

Wyjazd klasy 3S do Wiednia

11 – 17 września 2023

Wyjazdy integracyjne klas 1B, 1K, 1M, 1P, 1S (Piękna Góra k. Giżycka)

18 – 22 września 2023

Wyjazd klas 2F i 2M na żagle (Piękna Góra k. Giżycka)

18 – 22 września 2023

Wyjście klasy 3H do Sejmu; od godz. 9.00

22 września 2023 (piątek)

Sztafeta Bieg po Nowe Życie (pałac w Wilanowie)

23 września 2023 (sobota)

Wyjazd klas 2H i 2P do Kopenhagi i do Oslo

25 – 29 września 2023

Wyjazd klasy 2S do Trójmiasta

25 – 29 września 2023

Posiedzenie Rady Pedagogicznej

28 września 2023 (czwartek)

Lekcje festiwalowe dla klas pierwszych (po lekcjach)

29 września 2023

Ostateczny termin składania wstępnych deklaracji maturalnych

2 października 2023

Wyjście klasy 3H na warsztaty o obywatelskości; godz. 13.00

2 października 2023

Wyjazd integracyjny klasy 1H do Trójmiasta

3 – 6 października 2023

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

5 października 2023 (czwartek)

Wyjście klasy 2H do Pałacu w Wilanowie na lekcję muzealną, poświęconą kulturze baroku; 3 – 7 lekcja

6 października 2023 (piątek)

I etap Olimpiady Biologicznej

7 października 2023 (sobota)

Wyjście klasy 2S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych”

9 października 2023 (poniedziałek)

I etap Olimpiady Języka Hiszpańskiego

13 października 2023 (piatek)

I etap Olimpiady Fizycznej (wysyłanie części I)

do 13 października 2023 (piątek)

Ślubowanie uczniów klas pierwszych godz. 13.00

13 października 2023 (piątek)

Wyjście klasy 1B na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych”

16 października 2023 (poniedziałek)

Wyjście klas trzecich i czwartych na film pt. „Chłopi”; po 3 lekcji

16 października 2023 (poniedziałek)

I etap Olimpiady Informatycznej

od 16 października

do 20 listopada 2023

Rejs na Pogorii

13 – 22 października 2023

Spotkanie (online) dla uczestników konkursu Iuvenes Translatores; 3 lekcja

19 października 2023 (czwartek)

I etap Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

19 października 2023 (czwartek)

Zawody I stopnia Olimpiady Języka Angielskiego (część I) – godz. 12.30 – 14.00

20 października 2023 (piątek)

Wyjście klasy 3S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych”

23 października 2023 (poniedziałek)

Rada Pedagogiczna szkoleniowa (online): W jaki sposób kształtować u uczniów krytyczne podejście do świata cyfrowego?; 16.00 – 18.00

26 października 2023 (czwartek)

Sprzątanie grobów Nauczycieli i Wychowanków Czackiego na Powązkach – klasy 1H i 1M (1 – 3 lekcja)

27 października 2023 (piątek)

XVIII Puchar Sambiera – godz. 10:00

28 października 2023 (sobota)

Tadealia

30 października 2023 (poniedziałek)

Wyjście klasy 3S na 5 i 6 lekcji na spacer po Warszawie śladami nie tylko bohaterów „Lalki”

30 października 2023 (poniedziałek)

Wyjście klasy 3M po piątej lekcji na spacer szlakiem bohaterów „Lalki”

30 października 2023 (poniedziałek)

Odwiedziny na Powązkach – klasa 1K (3 – 5 lekcja)

31 października 2023 (wtorek)

I etap Olimpiady Filozoficznej

31 październik 2023 (wtorek)

I etap Olimpiady Geograficznej

do 31 października 2023 (wtorek)

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

2 – 3 listopada 2023

Udział przedstawicieli Szkoły w drużynowych Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich

4 listopada 2023 (sobota)

I etap Olimpiady Języka Niemieckiego; 10.00 – 11.30

6 listopada 2023 (poniedziałek)

Przeglądy jesienne

6 listopada 2023 (poniedziałek)

Wyjście klasy 2P na zajęcia w Muzeum Historii Medycyny; 5 – 7 lekcja

6 listopada 2023 (poniedziałek)

Spacer klasy 3P szlakiem bohaterów „Lalki” Bolesława Prusa; 3 – 6 lekcja

6 listopada 2023 (poniedziałek)

Spotkanie z członkami Aeroklubu Warszawskiego: 2F i 4M – 3 lekcja, 3H i 4P – 4 lekcja

6 listopada 2023 (poniedziałek)

Wyjazd językowy do Berlina (grupa międzyklasowa)

7 – 10 listopada 2023

Wyjście klasy 1S na całodniowe warsztaty na UW „Pogromcy mitów ekonomicznych” N. Poniewierka, P. Cieślak

7 listopada 2023 (wtorek)

Wielki Test o Klimacie (BUW); 2 – 6 lekcja

8 listopada 2023 (środa)

I etap Olimpiady Języka Francuskiego

8 listopada 2023 (środa)

I etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej; 13.00 – 15.00

8 listopada 2023 (środa)

Warsztaty retoryczne dla członków koła retorycznego oraz przedstawicieli ligi debatanckiej z p. Tomaszem Rackim, trenerem wystąpień publicznych z Akademii retoryki (14.15 – 17.15)

9 listopada 2023 (czwartek)

Rada Pedagogiczna

Spotkania z Rodzicami – informacja o wynikach przeglądów jesiennych, wnioski; bieżące wydarzenia z życia klasy i Szkoły

9 listopada 2023 (czwartek)

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2023 (piątek)

I etap Olimpiady Języka Łacińskiego

14 listopada 2023 (wtorek)

I etap Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej; 10.00, 50 minut, sala 4A

14 listopada 2023 (wtorek)

Udział pocztu sztandarowego w uroczystości z okazji 85 rocznicy odsłonięcia pomnika „Ku uczczeniu nauczycielstwa polskiego”; godz. 12.00

14 listopada 2023 (wtorek)

Spotkanie dla uczniów klas trzecich i czwartych z p. Mają Tomaszewską, malarką „Chłopów”; 2 – 3 lekcja

14 listopada 2023 (wtorek)

Warsztaty dla grupy hiszpańskiej 3B (gr.A): „Pachamama, Amazonia i rumba, czyli podróż do Ameryki Łacińskiej (zajęcia poprowadzi Justyna Szymańska); 1 – 2 lekcja

15 listopada 2023 (środa)

Wyjście grupy uczniów do LO im. K. Hoffmannowej na grę „Wolna elekcja”; 11.00

15 listopada 2023 (środa)

Spacer klasy 3H śladami „Lalki” Bolesława Prusa; 5 – 8 lekcja

15 listopada 2023 (środa)

Szkolenie (online) „Praca z dziećmi z zespołem Aspergera”

15 listopada 2023 (środa)

Wyjście klasy 1P na zajęcia laboratoryjne na SGGW; 1 grupa: 10.00 – 12.00; 2 grupa: 12.00 – 14.00

16 listopada 2023 (czwartek)

Warsztaty dla klasy 4M w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP – Umieć żyć na Alasce – jak budować odporność psychiczną; 1 – 3 lekcja

16 listopada 2023 (czwartek)

Warsztaty dla klasy 2S „,Podróż jako droga do poznania siebie. Nowe spojrzenie na europejskie dziedzictwo” (zajęcia poprowadzi Justyna Szymańska); 2 – 3 lekcja

16 listopada 2023 (czwartek)

Spotkanie klas 4H i 4S z p. Magdaleną Pokojską na temat pracy Parlamentu Europejskiego; 4 – 5 lekcja

16 listopada 2023 (czwartek)

Rada Pedagogiczna szkoleniowa (online): Psychoprofilaktyka samobójstw i samookaleczeń u młodzieży – jak rozpoznawać sygnały zagrożenia, jak rozmawiać, jakie interwencje należy podjąć i kiedy?

16 listopada 2023 (czwartek)

Zawody I stopnia Olimpiady Języka Angielskiego (część II – test online na terenie Szkoły) 8:15, sala nr 4

17 listopada 2023 (piątek)

Wyjście klasy 2F do Wilanowa – powtórzenie wiadomości z literatury i sztuki baroku; 4 – 8 lekcja

17 listopada 2023 (piątek)

Spotkanie klasy 3M i 3S z p. Magdaleną Pokojską na temat pracy Parlamentu Europejskiego; 5 – 6 lekcja

do 17 listopada 2023 (piątek)

I etap Olimpiady Fizycznej (wysyłanie części II)

do 17 listopada 2023 (piątek)

Próba poloneza dla wszystkich klas czwartych; 5 lekcja

21 listopada 2023 (wtorek)

Warsztaty z Pracownią „Perspektywa” dla klas pierwszych: 21.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1P; 5 – 8 lekcja: klasa 1K 23.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1B; 5 – 8 lekcja: klasa 1S 24.11; 1 – 4 lekcja: klasa 1M; 5 – 8 lekcja: klasa 1H

21 – 24 listopada 2023

Prelekcja dla klasy 2H: Antybiotykoterapia pod lupą Farmaceuty (Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji); 7 lekcja

22 listopada 2023 (środa)

Wyjście klasy 1B na zajęcia w NBP; pod koniec czwartej lekcji i nie wracają

22 listopada 2023 (środa)

Wyjście klasy 3M na lekcje w Muzeum Narodowym, poświęconą życiu i twórczości Pabla Picassa; 7 – 8 lekcja

22 listopada 2023 (środa)

Prelekcja dla klasy 2S: Antybiotykoterapia pod lupą Farmaceuty (Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji); 1 lekcja

23 listopada 2023 (czwartek)

Wyjście klas: 2H, 2S, 4H, 4S oraz wszystkich trzecich do kina „Luna” na film dokumentalny, poświęcony osobie p. Stanisława Ostwinda-Zuzgi (z udziałem naszych uczniów); 4- 5 lekcja

23 listopada 2023 (czwartek)

I etap Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

do 25 listopada 2023 (sobota)

I etap Olimpiady Chemicznej

25 listopada 2023 (sobota)

I etap Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

30 listopada 2023 (czwartek)

I etap Olimpiady Matematycznej

do 30 listopada 2023 (czwartek)

Wyjście klasy 2F na zajęcia doświadczalne na Wydziale Fizyki UW; 8.45 – 13.00

1 grudnia 2023 (piątek)

Wyjście grupy uczniów z klasy 4P na zajęcia laboratoryjne w SGGW – wykrywanie cukrów w żywności; 3 – 6 lekcja

1 grudnia 2023 (piątek)

Wyjście klasy2H na lekcję muzealną w Zamku Królewskim; po czwartej lekcji

1 grudnia 2023 (piątek)

I etap Olimpiady Znajomości Afryki; 11.00 – 12.30

4 grudnia 2023 (poniedziałek)

FT – budowanie sceny

6 grudnia 2023 (środa)

Próbna matura z CKE: 6.12 – język polski pp; 7.12 – matematyka pp/pr; 8.12 – przedmiot rozszerzony do wyboru

6-8 grudnia 2023

Spotkanie opłatkowe dla obecnych i byłych pracowników Szkoły – godz. 15.30

7 grudnia 2023 (czwartek)

Wyjście klasy 2F do Łazienek Królewskich na lekcje muzealną o klasycyzmie; 6 – 8 lekcja

8 grudnia 2023 (piątek)

Etap okręgowy Olimpiady Statystycznej; 11.00

12 grudnia 2023 (wtorek)

I etap Olimpiady Artystycznej

12 grudnia 2023 (wtorek)

Warsztaty dla klasy 4M w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP –Kryzys psychiczny – po czym go poznać?; 1 – 3 lekcja

13 grudnia 2023 (środa)

36. Festiwal Teatralny (w środę od godz. 12.15, w czwartek i piątek od 13.30, w sobotę od 12.30)

13- 16 grudnia 2023 (środa – sobota)

Wyjście klasy 1H do Muzeum Narodowego na wystawę „Picasso”; 2 – 4 lekcja

13 grudnia 2023 (środa)

Wyjście grupy międzyklasowej do centrum Dydaktycznego WUM na wykład p. dr hab. n. med. Ewy Czachorowskiej o stomatologii; po 4 lekcji

13 grudnia 2023 (środa)

Wyjście klasy 1P na spektakl „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”; godz. 11.00

14 grudnia 2023 (czwartek)

FT – składanie sceny

18 grudnia 2023 (poniedziałek)

Wigilie klasowe – na godzinach wychowawczych

18 – 22 grudnia 2023

Wyjście klas 3M i 3P na multisensoryczną wystawę „Kaplica Sykstyńska”; 4 – 8 lekcja

20 grudnia 2023 (środa)

Propozycje ocen śródrocznych (także ocen zachowania); poinformowanie uczniów o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi lub nieklasyfikowaniem na półrocze

22 grudnia 2023 (piątek)

Wigilia szkolna – wspólne kolędowanie

22 grudnia 2023 (piątek)

Zimowa przerwa świąteczna

23 – 31 grudnia 2023

Wyjście klasy 2H do Muzeum Narodowego na wystawę Picasso; 10.30–13.50

5 stycznia 2024 (piątek)

Próba poloneza dla wszystkich klas czwartych, OSiR; 5 lekcja

9 stycznia 2024 (wtorek)

Wyjście klasy 1B do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną o starożytności; 5–8 lekcja

9 stycznia 2024 (wtorek)

Szkolenie (online) na temat awansu zawodowego; 16.00

9 stycznia 2024 (wtorek)

Ostateczny termin wystawienia ocen klasyfikacyjnych śródrocznych

12 stycznia 2024 (piątek)

Etap okręgowy XLVII Olimpiady Języka Francuskiego (online)

12 stycznia 2024 (piątek)

Wyjście klasy 1H na zwiedzanie Sejmu; 1–2 lekcja

12 stycznia 2024 (piątek)

Wyjście klasy 1P na zwiedzanie Sejmu; 1–3 lekcja

12 stycznia 2024 (piątek)

Ferie zimowe

15 – 28 stycznia 2024

Sesje klasyfikacyjne

29 – 30 stycznia 2024 (poniedziałek – wtorek)

Wyjście klasy 1K do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną o starożytności; po 6 lekcji

30 stycznia 2024 (wtorek)

Wyjście klasy 3H na Giełdę Papierów Wartościowych; 2-4 lekcja

3stycznia 2024 (środa)

Rada klasyfikacyjna

Spotkania z Rodzicami – omówienie wyników klasyfikacji semestralnej

1 lutego 2024 (czwartek)

Próba generalna poloneza w budynku NOT-u

1 lutego 2024 (czwartek)

Studniówka

3 lutego 2024 (sobota)

Zmiana planu lekcji

od 5 lutego 2024 (poniedziałek)

Termin złożenia ostatecznych deklaracji maturalnych

7 lutego 2024 (środa)

Wyjście klasy 3P na Giełdę Papierów Wartościowych; 3-5 lekcja/p>

8 lutego 2024 (czwartek)

Rada podsumowująca I półrocze

8 lutego 2024 (czwartek)

Bal zimowy; 17.00–20.30

9 lutego (piątek)

Wyjazd grupy międzyklasowej na zajęcia językowe do Malagi

12 – 18 lutego 2024

Wyjście klasy 2S do Zamku Królewskiego na lekcję o Stanisławie Auguście Poniatowskim i obiadach czwartkowych; 1–3 lekcja

23 lutego 2024 (piątek)

TADMUN

23–25 lutego 2024

Wyjście klasy 1P na warsztaty do Biura Parlamentu Europejskiego; 1 – 3 lekcja

1 marca 2024 (piątek)

Wyjście klasy 3P na WUM na wykład z farmacji i zajęcia z anatomii człowieka; 12.15 – 16.00

1 marca 2024 (piątek)

Wyjście klas 1H i 1P do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Wiśniowy sad”; 4 – 7 lekcja

1 marca 2024 (piątek)

Próbne matury: 4 marca – język polski pp (8.15 – 12.15) 6 marca – biologia (8. 30 – 11.30) 7 marca – fizyka (11.00 – 14.00) 11 marca – matematyka pp dla klasy 4H (8.30 – 11.30) 12 marca – chemia, geografia, WOS (12.00 – 15.00) 13 marca – język polski pr (8.15 – 11.45) 15 marca – języki obce pr (9.00 – 11.30)

4 – 15 marca 2024

Wyjazdy zimowe („Biała Szkoła”) klas: 1M, 1S i wszystkich trzecich

4 – 8 marca 2024

Spotkanie klas pierwszych BHP z p. Łukaszem Kucharczykiem, pisarzem; 3 – 4 lekcja

4 marca 2024 (poniedziałek)

Wyjście klasy 2F na otwartą próbę generalną w Filharmonii Narodowej; w Szkole od 6 lekcji

8 marca 2024 (piątek)

Wyjście klasy 2M na warsztaty w Biurze Parlamentu Europejskiego; 2 – 5 lekcja

8 marca 2024 (piątek)

Wyjazdy zimowe („Biała Szkoła”) klas: 1B, 1H, 1K, 1P, 2F, 2H i 2P

11 – 15 marca 2024

Rekolekcje dla osób uczęszczających na lekcje religii

11 – 13 marca 2024

Całodniowe warsztaty klasy 2S w Jabłonnie na temat savoir-vivre’u)

11 marca 2024 (poniedziałek)

Wyjazd chóru na tournée do Włoch (Toskania)

13 – 18 marca 2024

Wyjście na wykład p. prof. Magdaleny Kuci na temat medycyny regeneracyjnej; WUM

14 marca 2024 (czwartek)

Wyjazd grupy międzyoddziałowej do Stambułu na zawody robotyczne

17 – 25.03.2024

Warsztaty „Pierwsza pomoc rówieśnicza” dla klasy 1P (1 – 4 lekcja) oraz klasy 1S (5 – 8 lekcja)

19 marca 2024 (wtorek)

Wyjście klasy 2P na zajęcia laboratoryjne w Instytucie Fizyki PAN; po 2 lekcji

19 marca 2024 (wtorek)

Spotkanie klasy 1P z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 2 lekcja

21 marca 2024 (czwartek)

Konkurs Kangur Matematyczny

21 marca 2024 (czwartek)

KAWA (czwartek od godz. 15.00, piątek od godz. 14.00)

21 – 22 marca 2024 (czwartek – piątek)

Konkurs Fizyczny Lwiątko

25 marca 2024 (poniedziałek)

Propozycje ocen końcoworocznych w klasach czwartych (również ocen zachowania)

25 marca 2024 (poniedziałek)

Spotkanie klasy 2F z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 4 lekcja

25 marca 2024 (poniedziałek)

Warsztaty dla klasy 3S w Szkole Głównej Handlowej: „Jak skutecznie zarządzać swoim czasem?”; 2 – 6 lekcja

26 marca 2024 (wtorek)

Spotkanie klasy 1B z przedstawicielami Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji na temat szczepień – akcja edukacyjna „W szczepionkę nie boli”; 7 lekcja

27 marca 2024 (środa)

Próbna matura z matematyki dla klas 3M, 3P, 3S, 4M, 4P i 4S (180 minut; od 9.00?)

27 marca 2024 (środa)

Wiosenna przerwa świąteczna

28 marca – 2 kwietnia 2024

Wymiana międzynarodowa z Francją (goście u nas)

kwiecień 2024

Próbna matura z informatyki; 1 – 4 lekcja

4 kwietnia 2024 (czwartek)

Projekcja filmu „Zdążyć przed Panem Bogiem” oraz spotkanie z ambasadorkami Akcji „Żonkile” (online z Muzeum Polin); 11.00 – 12.30

4 kwietnia 2024 (czwartek)

Wyjście klasy 1H do Muzeum Narodowego na lekcję „W blasku średniowiecza”; 4 – 6 lekcja

4 kwietnia 2024 (czwartek)

Lekcja muzealna klas 3M i 3P na temat kultury i sztuki Młodej Polski – Muzeum Narodowe; 2 – 7 lekcja

5 kwietnia 2024 (piątek)

Spotkanie klasy 4S z przedstawicielami Rady Samorządu Studentów Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych; 5 lekcjaw

5 kwietnia 2024 (piątek)

Wymiana międzynarodowa – wyjazd do Hamburga

8 – 12 kwietnia 2024

Dzień otwarty dla kandydatów

6 kwietnia 2024 (sobota)

Przeglądy wiosenne klas młodszych

8 kwietnia 2024 (poniedziałek)

Rada Pedagogiczna –podsumowanie przeglądów wiosennych; szkolenie maturalne (obecność obowiązkowa!)
Spotkania z Rodzicami – informacja o wynikach przeglądów, wnioski; sprawy bieżące

11 kwietnia 2024 (czwartek)

Wyjście klasy 2S do Sejmu

12 kwietnia 2024 (piątek)

Całodniowe wyjście klasy 2P na warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

12 kwietnia 2024 (piątek)

Ostateczny termin wystawienia ocen w klasach czwartych

15 kwietnia 2024 (poniedziałek)

Wyjście klasy 3P na wykład w Collegium Anatomicum: „Jak zostać wirtuozem operacji ginekologicznych przez dziurkę od klucza”; 12.15

16 kwietna 2024 (wtorek)

Sesje klasyfikacyjne klas czwartych

18 kwietnia 2024 (czwartek)

Rada Pedagogiczna – zatwierdzenie wyników klasyfikacji klas czwartych

22 kwietnia 2024 (poniedziałek)

Zajęcia warsztatowe w Szkole Głównej Handlowej dla klasy 3S: „Jak efektywnie wykorzystać wszystkie swoje talenty?”; 2 – 6 lekcja

24 kwietnia 2024 (środa)

Uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów

25 (czwartek)

Wycieczka klasy 2S do Żyrardowa (zwiedzanie Muzeum Lniarstwa)

30 kwietna 2024 (wtorek)

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

2., 6., 7., 8., 9., 10.,13., 31 maja 2024

Egzaminy maturalne

7 – 24 maja 2024

Całodniowa wycieczka klasy 2M

15 maja 2024 (środa)

Wyjście klas pierwszych, drugich i trzecich na film „Czerwone maki”

15 maja 2024 (środa)

Warsztaty „Pierwsza pomoc rówieśnicza” Pracowni PERSPEKTYWA dla klasy 2F (1 – 4 lekcja) oraz klasy 1B (5 – 8 lekcja)

16 maja 2024 (czwartek)

Warsztaty na temat regulacji emocji, prowadzone przez studentów Koła Naukowego Psychoterapii „Dialog” z Wydziału Psychologii UW: klasa 1M – 3 i 4 lekcja

20 maja 2023 (poniedziałek)

Propozycje ocen końcoworocznych (również ocen zachowania), informacje o zagrożeniach

21 maja 2024 (czwartek)

Warsztaty na temat regulacji emocji, prowadzone przez studentów Koła Naukowego Psychoterapii „Dialog” z Wydziału Psychologii UW: klasa 1H – 2 i 3 lekcja

23 maja 2024 (czwartek)

Wyjście klasy 3S na SGH – warsztaty: „Jak rozpoznać swój styl zachowania i budować wysokojakościowe relacje z innymi?”; 2 – 6 lekcja

23 maja 2024 (czwartek)

Rada Pedagogiczna
Spotkania z Rodzicami (na zapisy przez Librusa)

23 maja 2024 (czwartek)

Całodniowa wycieczka klas 3M i 3P do Lublina

24 maja 2024 (piątek)

Warsztaty na temat regulacji emocji, prowadzone przez studentów Koła Naukowego Psychoterapii „Dialog” z Wydziału Psychologii UW: klasa 1K – 3 i 4 lekcja, klasa 1P – 5 i 6 lekcja

27 maja 2024 (poniedziałek)

Wyjście klasy 3S do Muzeum Narodowego na lekcję „Młoda Polska. Artystyczna różnorodność”; po 3 lekcji

29 maja 2024 (środa)

Edukacja do starości – zajęcia dla klasy 1B; 7 lekcja

29 maja 2024 (środa)

Ostateczny termin wystawienia ocen

6 czerwca 2024 (czwartek)

Sesje klasyfikacyjne

10 – 11 czerwca 2024 (poniedziałek, wtorek)

Rada klasyfikacyjna

13 czerwca 2024 (czwartek)

CSS – budowanie sceny

14 czerwca 2024 (piątek)

7. edycja Konkursu Piosenki Frankofońskiej

17 czerwca 2024 (poniedziałek)

CSS (od godz. 14.00)

18 – 19 czerwca 2024 (wtorek, środa)

CSS – składanie sceny

20 czerwca 2024 (czwartek)

Dzień sportu i rekreacji

20 czerwca 2024 (czwartek)

Uroczystość zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych, godz. 9.00

21 czerwca 2024 (piątek)

Rekrutacja

od 21 czerwca 2024 (piątek)

Letni Obóz Humanistyczny

24 – 28 czerwca 2024

Rada Pedagogiczna podsumowująca rok szkolny 2022/2023, godz. 10.00

27 czerwca 2024 (czwartek)

Archiwalne kalendarze:

Rok 2020/2021 Rok 2021/2022 Rok 2022/2023