Konkurs Piosenki Frankofońskiej

WYNIKI KONKURSU IV EDYCJI (7 czerwca 2017):
I miejsce Adam Sobieszek z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
II miejsce Marta Paleczna z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
III miejsce Natalia Kucharska z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej
Wyróżnienia Maria Tomanek z XVII Liceum Ogólnokształcącego im. A. F. Modrzewskiego
Wiktoria Rynkun z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
Jan Pelczar z X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi
float: left
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz tegorocznych absolwentów do wzięcia udziału w czwartej edycji Konkursu Piosenki Frankofońskiej. Konkurs odbędzie się w siedzibie naszej Szkoły, XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego przy ulicy Polnej 5, w dniu 7 czerwca 2017 r. Początek o godzinie 12:00.
Czekamy na zgłoszenia do 26 maja!


Zachęcamy do udziału!
Organizatorki:
Dorota Szymanowska — Luber
Anna Bogdańska

 


WYNIKI KONKURSU III EDYCJI (14 czerwca 2016):
I miejsce Olga Antoszczyk z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej
II miejsce Alicja Sęk z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej
III miejsce Antonina Szczęsny z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
Wyróżnienie Katarzyna Prokopiuk z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
WYNIKI KONKURSU II EDYCJI (16 czerwca 2015):
I miejsce Olga Zaręba z Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej
II miejsce Karolina Jaskółowska z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej
III miejsce Paulina Kozłowska z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego
Wyróżnienie “romanistyczne”
(za wymowę)
Marta Kupis, Cezary Molenda z X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi
Wyróżnienia Olga Antoszczyk z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej
Katarzyna Przybysz z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Czackiego
WYNIKI KONKURSU I EDYCJI (13 czerwca 2014):
I miejsce Natalia Szelinger z Zespołu Szkół nr 67, XV Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej
II miejsce Katarzyna Dziąg z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Czackiego
III miejsce Monika Gruszfeld z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Czackiego
Wyróżnienia Maria Waszkiewicz z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Czackiego
Monika Pawlicka z XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusz Czackiego
Katarzyna Miętek z LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. St. I. Witkiewicza