Bal zimowy 3 lutego i TadMUN 3-5 lutego

Bal zimowy 3 lutego
i TadMUN 3-5 lutego

TADMUN jest pierwszą edycją MUNa organizowaną przez uczniów liceum im. Tadeusza Czackiego w Warszawie.

Tematami dyskusji będą między innymi zmiany klimatyczne i ocieplenie klimatu, prawa człowieka i to, czy są szanowane przez różne państwa, czy kryzysy społeczno-gospodarcze lub zbrojne w różnych państwach na świecie.

TadMun

“Po kilku miesiącach żmudnych i trudnych przygotowań, z wielkim podekscytowaniem odliczamy dni do pierwszej edycji TADMUN – Tadeusz Czacki Model United Nations 2023!
Nasza konferencja odbędzie się już w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę, 3-5 lutego.
Jesteśmy dumni, że udało nam się pozyskać Patronaty Honorowe Jego Magnificencji Rektora UW,  Prezydenta m.st. Warszawy oraz Rzecznika Praw Obywatelskich.
Pierwsze dwa dni debat odbędą się w pięknej lokalizacji Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego a uroczyste zakończenie będzie miało miejsce w gmachu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Będziemy dyskutować na tematy związane ze zmianami klimatycznymi, prawami człowieka oraz kryzysami społeczno-gospodarczymi i zbrojnymi w różnych państwach na świecie w miłym gronie ponad 150 delegatów z różnych polskich liceów oraz licznych koleżanek i kolegów z zagranicy.
Trzymajcie mocno kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia!”
Sekretariat TADMUN 2023 Gosia, Jagna, Kasia, Piotr i Michał z 2S wraz z Sonią i Olkiem z zaprzyjaźnionych szkół.