Słowo od szefów 34 FT

Kochani festiwalowicze,
za nami czas 34. Festiwalu Teatralnego, którego na jeden grudniowy tydzień udało się wybudzić z długiego zimowego snu.
Jeszcze raz pragniemy podziękować Dyrekcji, gronu pedagogicznemu i pracownikom administracji. Bez Państwa wsparcia nic, z tego co udało nam się w tym roku stworzyć nie powstałoby.
Dziękujemy twórcom i twórczyniom spektakli. Oglądanie Was i Waszych dzieł na czackiej scenie jest niezmiennie niezwykłym, wzruszającym doświadczeniem.
Dziękujemy sekcyjnym, a w szczególności szefom i szefowym sekcji. Za olbrzymią pracę włożoną w obudzenie Ducha Festiwalu. Za niekończące się godziny, które spędziliśmy z Wami w szkole przygotowując się na nasze ukochane wydarzenie.
Dziękujemy tegorocznemu Jury pod przewodnictwem Pana Marcina Bielińskiego, które z wielką pieczołowitością i skupieniem podziwiało i oceniało Wasze tegoroczne występy.
Dziękujemy sponsorom, patronom i partnerom Festiwalu. Za wiarę w to, że przy ich wsparciu jesteśmy w stanie zbudować coś wielkiego.
Dziękujemy wszystkim, których rada i ciepłe słowo niosły nas w naszym celu aż do tego najbardziej wyjątkowego tygodnia w roku.
Słowami tymi żegnamy się z naszym stanowiskiem z poczuciem dobrze wykonanego zadania i nadzieją, że przyszłoroczny, 35. Festiwal Teatralny, będzie jeszcze pełniejszy od tego, który przyszło nam koordynować.
Niniejszym rozpoczynamy też okres bezkrólewia festiwalowego, obiecujemy jednak, że nie potrwa dłużej niż do świat!
Szefowali Wam
Wiktoria Kędzierska i Krzyś Szuba