Niepodległa do Hymnu – Szkoła do Hymnu!

Ze strony MEN

„Szkoła do hymnu” 2021 – zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.
Już po raz czwarty zachęcamy uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to środa, 10 listopada. W ten sposób chcemy włączyć społeczności szkolne we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Z uwagi na trwający stan epidemii proponujemy odśpiewanie hymnu w mniejszych grupach/klasach, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Szkoły, które w środę, 10 listopada br. będą pracowały w trybie zdalnym lub hybrydowym, zachęcamy do odśpiewania hymnu w formie on-line. (…)

Niepodległa do Hymnu
ŚwiętujeMY! 103. rocznica odzyskania niepodległości w Niepodległa. Miejsce Spotkań
Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu 2021 – Spotkajmy się 11 listopada!
 Wystawa. Niepodległa na mapach. Kształtowanie granic po 1918 roku.
Debata „Jaka Polska? Rozmowy Ojców Niepodległości. YouTube Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. część I – poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godz. 18.00, część II – wtorek 9 listopada 2021 r. o godzinie 18:00.
Koncert pt. „CHOPIN / NORWID / NIEMEN” 10 listopada 2021 r. od godz. 20.00 Youtube Niepodległej