ASSIST – zaproszenie na prezentację online

Szanowni Państwo,
Droga młodzieży klas II,
Już od ponad 50 lat na świecie i od 11 lat w Polsce uczniowie mogą wyjechać w trakcie liceum do znamienitych, prywatnych szkół średnich w USA.
Organizacja ASSIST poszukuje zdolnych, ciekawych młodych ludzi, którym oferuje roczne stypendium w klasie 11-tej (przedostatniej) w prywatnych, amerykańskich liceach tzw. independent, non-profit high schools. Na przestrzeni lat ponad 5600 osób z całego świata, w tym 48 osób z Polski, w tym kilkanaście osób z warszawskich liceów (Kopernik, Czacki, Batory, Prus, Twarda) skorzystało z tej niezwykłej możliwości, wzbogacając swoje życie o wielka przygodę.
Wasza koleżanka Natalia, uczennica Czackiego przebywa obecnie w USA i chodzi do liceum Westtown School w West Chester w Pensylwanii.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nadarzająca się możliwością otrzymania stypendium wartego ok. 50-70 tys $, serdecznie zapraszam na stronę www.assistscholars.org, do obejrzenia filmu “Could you be an ASSIST scholar?” oraz zapoznania się z broszurą ASSIST.

Zapraszam zainteresowanych na prezentację programu stypendialnego  online na Zoom-ie dedykowaną uczniom i rodzicom warszawskiego liceum im.Czackiego:

Joanna Martyni-Poland is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: ASSIST – stypendia dla licealistow w USA
Time: Oct 14, 2021 08:00 PM Warsaw
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82916312908?pwd=UmhCMnlwN0tXZmMyTy80czBHY1MyUT09