Uwaga Kandydaci!

Wszystkie pytania w sprawie rekrutacji prosimy kierować na adres rekrutacja@czacki.edu.pl
ELEKTRONICZNY SYSTEM REKRUTACJI

UWAGA! Kandydaci, którzy wybierają klasy dwujęzyczne na dowolnym miejscu preferencji, muszą złożyć/przesłać wnioski do szkoły pierwszego wyboru do 31 maja! W przeciwnym razie nie przystąpią do wymaganego egzaminu predyspozycji językowych ich kandydatura nie będzie brana pod uwagę w rekrutacji do tego typu szkół.

Etap I (17.05-21.06)wydrukowany z systemu naboru elektronicznego i podpisany wniosek kandydat składa w szkole pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów (dotyczy wniosków w wersji papierowej).
UWAGA! Ze względu na sytuację pandemiczną prosimy Państwa o skorzystanie z opcji wniosku elektronicznego i złożenie go bezpośrednio w systemie elektronicznego naboru (konieczny profil zaufany)  lub o przesłanie skanów wniosku papierowego mailem na adres rekrutacja@czacki.edu.pl. 
W wyjątkowych sytuacjach można zrobić to osobiście w sekretariacie Szkoły w godzinach pracy sekretariatu 8:00-16:00.

źródło: http://www.edukacja.warszawa.pl/

Jak wypełnić wniosek w systemie?

Polecamy! Wiele przydatnych informacji na temat rekrutacji po szkole podstawowej na stronie: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/po-szkole-podstawowej

Można też skorzystać z porad Nowej Ery i ich e-booka do pobrania ze strony: Rekrutacja do szkół średnich / ponadpodstawowych – Nowa Era