Pomoc dla Mateusza

Potrzebna pomoc dla  Mateusza Zbaraskiego – byłego ucznia naszej Szkoły (matura 2016r. klasa mat-fiz Pani Niny Tomaszewskiej, sekcyjny FT). 
Około rok temu zdiagnozowano u Mateusza, jego brata  i ich taty bardzo rzadką chorobę genetyczną o charakterze nowotworowym – zespół von Hippel-Lindau.
Mateusz jest już po 2 operacjach usunięcia guza mózgu i guza rdzenia kręgowego z poważnymi komplikacjami. Jego brat oczekuje na pierwszą bardzo niebezpieczna operację usunięcia największego guza z rdzenia przedłużonego (jeden z 6 guzów w mózgu). Choroba atakuje kilka różnych narządów (informacja w opisie na stronie fundacji). W związku z tym, iż w centrum VHL w Bostonie jest opracowywany lek na tę chorobę rodzina założyła konto w fundacji Siepomaga, aby rozpocząć zbiórkę środków dających nadzieję na uleczenie i godne życie.

Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku na leczenie Mateusza i jego rodziny Oto link do naszej strony w fundacji Siepomaga:https://www.siepomaga.pl/piotr-mateusz-mikolaj
Bardzo dziękujemy wszystkim za zrozumienie i pomoc. Pomagajmy!
P.S.
“Dzień dobry,
w związku z utworzeniem konta na zbiórkę darowizn na potrzeby leczenia moich synów i męża pozwalam sobie na przesłanie danych fundacji, gdyby ktoś miał możliwość wesprzeć moja rodzinę. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy najdrobniejszy gest.
Fundacja PwC  Ul. Polna 11, 00-633 Warszawa NIP: 5262861680 KRS: 0000234238  Numer rachunku bankowego: 83 1050 0086 1000 0022 9260 7096. W tytule przelewu należy wpisać „Piotr Zbaraski”. Bardzo, bardzo dziękujemy za empatię i serdeczność. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju w tych trudnych czasach.
Monika Zbaraska”