UWAGA Kandydaci! CZACKI na Salonie

W obecnej sytuacji pandemicznej nie mamy możliwości zorganizowania DNIA Otwartego na miejscu w Szkole. Zamiast tego zwyczajowego spotkania z kandydatami do naszej Szkoły, CZACKI weźmie  udział w XXXV Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021 (online).
W dniach 26-27 marca 2021 r. (Wybierz szkołę dla siebie – Prezentacje Warszawskich Szkół Ponadpodstawowych 2021) zapraszamy serdecznie wszystkich KANDYDATÓW, wraz z opiekunami i znajomymi na nasze wirtualne stanowisko.
Do Waszej dyspozycji będzie również czat. O ile będzie to możliwe, na pytania będziemy starali się odpowiadać na bieżąco. Wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zostaną też opublikowane na naszej stronie w zakładce KANDYDACI
więcej informacji o WYDARZENIU pod adresem Salon.perspektywy.pl
Pozostałe informacje w zakładce KANDYDACI