Szkolny Budżet Partycypacyjny w Czackim!

Drodzy Czackiewicze!
W tym roku w Czackim organizowany jest budżet partycypacyjny w ramach akcji Fundacji Pole DIalogu „Szkolny Budżet Partycypacyjny”. Cała społeczność szkolna, a zatem Uczniowie, Rodzice oraz Kadra, będzie miała możliwość zgłaszać i wybrać swoje własne pomysły na rozporządzenie łącznie 2000 złotych. Zachęcamy Wszystkich do wymyślania różnych inicjatyw, które chcieliby wprowadzić do szkoły lub w ramach niej zorganizować. W najbliższym czasie odbędą się spotkania z klasami, w czasie których Uczniom przybliżona zostanie idea budżetu partycypacyjnego.
Na okres 18-31.01 przewidywana jest burza mózgów i wymyślanie projektów.
Od 1.02 do 14.02 można będzie pisać i składać wnioski.
Do 17.02 projekty zostaną zweryfikowane, a 18.02 ogłoszona zostanie lista tych, które wezmą udział w ostatecznym głosowaniu. Zachęcamy do angażowania się w akcję!

Samorząd i Komitet Organizacyjny Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego