Osiągnięcia

Krzysztof Choszczyk zdobył srebrny medal w Indiach w Międzynarodowym Finale Olimpiady Lingwistycznej


Olimpiady przedmiotowe
Jakub Oniszk 1c finalista XLII Olimpiada Geograficzna
Bartek Wrona 3e finalista XXXIII Olimpiada Informatyczna
Agata Bielińska 3b laureat XXVIII Olimpiada Filozoficzna
Kacper Motorenko 3c finalista
Piotr Pacześniak 1c finalista
Ania Radzymińska 2e finalista
Olena Ivanenko 2c finalista LXVII Olimpiada Języka Rosyjskiego
Krzysztof Choszczyk 3d laureat XIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Jędzrzej Zakrzewski 3b finalista XXXVIII Olimpiada Artystyczna sekcja Historia Sztuki
Maciej Stachowicz 3b laureat XLII Ogólnopolska Olimpiada Historyczna
Artur Troost 2b finalista
Marcin Koźbiał   laureat LXV Olimpiada Fizyczna
Adam Swiderski   finalista
Katarzyna Prokopiuk 1c laureat XXXIX Olimpiada Języka Francuskiego
Jarema Kozielewski 2d laureat
Aleksander Świątek 2c laureat
Kacper Żochowski 2c laureat XXXIV Olimpiada Języka Łacińskiego
Aleksander Świątek 2c finalista
Jan Abarmowski 2c laureat XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Marcin Antosiuk 3d finalista
Jan Jakaczyński 2d finalista
Jerzy Ziarno 1c finalista
Marcin Antosiuk 3d laureat XXXIX Olimpiada Języka Francuskiego
Jan Abramowski 2c finalista
Jan Abramowski 2c finalista Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
Jakub Oniszk 1c laureat Olimpiada Wiedzy o III RP
Marcin Antosiuk 3c laureat IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
Jan Abramowski 2c laureat I Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
Patryk Baran 2c finalista
Patryk Baran 2c laureat Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Polsko-Ukraiński Konkurs Lwiątko

  • Marcin Koźbiał 3d – tytuł kaon
  • Maciej Morawski 3d – tytuł kaon
  • Adam Smogorzewski 3d – tytuł kaon

Konkurs Fizyczny na PW

  • Maciej Morawski 3d - wyróżniony finalista
  • Alicja Dutkiewicz 3d - finalista
  • Marianna Muchorowska 3d- finalista
Inne:
  • V Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień” – I miejsce dla Zespołu „Lepsze Czasy” (Kasia Przybysz, Ania Hynowska, Aneta Orlikiewicz)
  • Warszawski Konkurs Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej – I miejsce Wiktoria Rynkun, III miejsce Dominika Fabiszewska
  • II Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w języku angielskim “Public Speaking Contest”II miejsce Zuzanna Berus
  • XXVIII Festiwal Poezji Współczesnej w XIV LO im. Stanisława Staszica - III miejsce i Nagroda Pana Stanisława Choińskiego dla Marii Dowbor-Baczyńskiej
  • Sztuka cenniejsza niż złoto” III Ogólnopolski konkurs wiedzy z historii sztuki „Po prostu szał! Władysław Podkowiński” – tytuł finalisty dla Marii Dowbor-Baczyńskiej
  • Program Stypendialny Językiada 2016 - I miejsce w Teście Kompetencji Językowych dla Adama Stegienko
  • FLAK w Cervantesie – Calineczka IIb – I nagroda i Kasia Pachelska II nagroda
  • SOFA w Witkacym - Calineczka IIb – I nagroda
  • Warszawski Festiwal Teatralny Młodych  w Starej Prochowni - I miejsce Julia Szachewicz  z  monodramem „Jaskółka”
  • Konkurs „Talent za Talent” – Laureaci II miejsce Anna Wojtkiewicz , III miejsce Łukasz Więcławski 
  • Udział w Projekcie edukacyjnym Teatru Wielkiego pt. „Rozterki miłosne według Krakowiaków i Górali” z udziałem Chóru Uczniów i Absolwentów XXVII LO im. T. Czackiego
Olimpiady przedmiotowe
Antonina Waszkiewicz 2c laureat XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego
Filip Włodarczyk 3d laureat LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Rita Twardziak 3b laureat XXIX Olimpiada Artystyczna
Jakub Skrzeczkowski 2c laureat
Jędrzej Zakrzewski 2b finalista
Michał Puchalski 3c laureat XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Anna Boros 3c laureat
Michał Lejza 3c laureat
Jan Abramowski 1c finalista
David Sharma 2c finalista
Bartłomiej Liwski 2c finalista
Anna Boros 3c laureat X Olimpiada Przedsiębiorczości
Jan Abramowski 1c laureat
Michał Puchalski 3c finalista
Maja Trębacz 3e laureat XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Krzysztof Choszczyk 2d finalista
Maja Trębacz 3e finalista LXVI Olimpiada Matematyczna
Magdalena Jarolin 3c finalista 38. Olimpiada Języka Niemieckiego
Olena Ivanenko 1c finalista XLVI Olimpiada Języka Rosyjskiego
Jakub Jakubik 2b laureat XLI Olimpiada Historyczna
Michał Lejza 3c laureat III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
Michał Puchalski 3c laureat
Anna Boros 3c finalista
Jan Abramowski 1c finalista
Adam Czyżewski 2e finalista 61.Olimpiada Chemiczna
Jakub Stopka-Brzyskowy 2b laureat Archidiecezjalna Olimpiada Biblijna
Antonina Dębska 2b laureat IV Olimpiady Medialnej

Polsko-Ukraiński Konkurs Lwiątko

  • Marcin Koźbiał 2d – tytuł hiperon
  • Michał Nowicki 1d – tytuł kaon
  • Andrzej Szczepura 1d – tytuł kaon

Konkurs Fizyczny na PW

  • Maciej Kutrowski 3e - wyróżniony finalista
  • Maciej Morawski 2d - wyróżniony finalista
  • Krzysztof Choszczyk 2d - finalista
  • Alicja Dutkiewicz 2d - finalista
  • Marcin Koźbiał 2d - finalista
  • Damian Szumski 3e – finalista

Konkurs „Skarabeusz” (matematyczno-fizyczno-informatyczny)

  • I miejsce – Bartłomiej Wrona II e
  • II miejsce – Paweł Krysztofik II e

II edycja Konkursu IT

  • III miejsce – Bartłomiej Wrona II e

Inne:

Konkurs Piosenki Frankofońskiej w Czackim – III miejsce Paulina Kozłowska, kl. 1a

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach obcych ODPOWIEDNIE DAĆ OBCE SŁOWO
I miejsce – Szymon Gacek III b
II miejsce - Andrzej Tietz
II miejsce – Łukasz Furman
Wyróżnienia – Zbigniew Kaczyński 2 d, Dominika Fabiszewska 1 a, Piotr Orłowski 2 d
Wojewódzki konkurs literacki im. Stefana Kisielewskiego „Kijem w mrowisko”
- Udział wzięło 59 uczniów z klas I b i II b
I miejsce- Jakub Jakubik II b,
II miejsce- Agata Bielińska II b, Mateusz Kania II b
III miejsce- Katarzyna Pachelska I b, Maria Steciuk II b
wyróżnienia- Maja Krych I b, Karol Todorowicz I b
Szekspirowski wojewódzki konkurs recytatorski 
w kategorii polskojęzycznej
II miejsce- Karolina Kosecka I b,
III miejsce- Zofia Kubaszewska I b,
wyróżnienie- Julia Szachewicz I b
w kategorii anglojęzycznej
II miejsce- Gabriela Janiec I b
XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej Reflektor
III miejsce - Katarzyna Kawałek III b
VII Przegląd Artystyczny Inspiracji Twórczością Agnieszki Osieckiej
I miejsce w konkursie wokalnym– Katarzyna Kawałek III b
IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie
I miejsce – Jakub Włoszczuk II b
Anglojęzyczny Konkurs Krasomówczy Public Speaking Contest IATEFL Poland (etap mazowiecki)
I miejsce - Karolina Kosecka,
II miejsce - Jakub Puścion
Wzięli udział w projektach:
Projekt „Zwolnieni z teorii”
Karolina Kosecka, Zofia Kubaszewska, Julia Rafalska, Olga Ciężkowska, Adam Stegienko, Maja Ryszkowska, Urszula Mierzwa, Katarzyna Pachelska, Krzysztof Dawgiałło – z kl. I b,
Marta Nowicka, Marta Zaworska, Klementyna Buze II a,
Aleksandra Wojciechowska II c
Warsztaty reporterskie „Busz po polsku”- prow. Lidia Ostałowska
Julia Rygielska I b, Jakub Jakubik II b
Projekt „Nowe obrazki z wystawy”
Alice Bajerska, Maria Bukowska, Olga Ciężkowska, Martyna Dałkowska, Michał Darewski, Gabriela Janiec, Tomasz Klochowicz, Karol Todorowicz, Maksymilian Stoparczyk, Maja Krych, Konstancja Krystosiak, Katarzyna Lipińska, Maja Ryszkowska, Adam Stegienko, Urszula Mierzwa, Maria Turowska, Zofia Wojtkowska- kl. I b
Dominika Kaczmarczyk, Jędrzej Zakrzewski, Aleksandra Matuszewska, Alicja Zalewska- kl. II b
Olga Pawińska- kl. II a

Olimpiady przedmiotowe
Bartosz Matyja 3c finalista XL Olimpiada Historyczna
Łukasz Seroczyński 2b finalista
Marcel Łoza 3a laureat XLIII Olimpiada Biologiczna
Cornelia Suttner 3a finalista 37. Olimpiada Języka Niemieckiego
Julia Grajek 3d finalista XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego
Alicja Sybilska 3b finalista XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Józef Izbicki 3b laureat LV Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Jakub Dorosz-Kruczyński 3b laureat
Zuzanna Ajchel 3c laureat XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Michał Puchalski 2c laureat
Maciej Borucki 3c laureat
Adrian Lepa 3e laureat
Joanna Kocuń 3c finalista
Wojciech Tymoszuk 3c finalista
Maciej Borucki 3c laureat IX Olimpiada Przedsiębiorczości
Wojciech Tymoszuk 3c laureat
Michał Puchalski 2c laureat
Joanna Kocuń 3c finalista
Anna Boros 2c laureata
Jakub Oleksiak 2c finalista
Zuzanna Ajchel 3c finalista II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach
Wojciech Tymoszuk 3c finalista
Maciej Borucki 3c finalista
Michał Puchalski 2c finalista
Monika Woźniak 2b finalista XXVI Olimpiada Filozoficzna
Maria Derda 2d finalista XII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Jakub Stopka-Brzyskowy 1b finalista XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej
Maciej Szkopiński 3e laureat XXIV Archidiecezjalna Olimpiada Wiedzy Biblijnej

Konkursy przedmiotowe

XX Konkurs Fizyczny – finaliści

  • Piotr Węgrzyn 3d – wyróżniony finalista
  • Krzysztof Szwed 3e – wyróżniony finalista
  • Konrad Komisarczyk 3d
  • Jan Dubiński 3d
  • Aleksander Andreas 3d

“Skarabeusz” – konkurs z matematyki, fizyki i informatyki

  • Adam Paszke 3e – I miejsce
  • Filip Grajek 3e – II miejsce

Inne:

  • OperaQuiz – II miejsce w drużynowym konkursie wiedzy o Teatrze Wielkim (w składzie: Aleksandra Worotyńska, Natalia Korycka, Aleksandra Matuszewska, Antonina Dębska, Cezary Kowalski)
  • XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Dramaturgów „Szukamy Polskiego Szekspira” – Andrzej Tietz - laureat III nagrody za sztukę „Semper Fidelis – zawsze wierny”
  • Międzynarodowy Konkurs Aliante – Aleksandra Matuszewska – finalistka, będzie reprezentowała Polskę podczas międzynarodowego finału 30.05-5.06
  • IV Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej – zespół w składzie Stanisław Porczyński, Katarzyna Mazurkiewicz, Michał Miasojedow, Mikołaj Sierociuk - nagroda specjalna Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego
  • Konkurs Piosenki Frankofońskiej w Czackim – II miejsce Katarzyna Dziąg, III miejsce Monika Gruszfeld, wyróżnienia Maria Waszkiewicz i Monika Pawlicka
Olimpiady Przedmiotowe i tematyczne
Zuzanna Ajchel 2c XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - laureat
Maciej Borucki 2c XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - laureat
Julia Grajek 2d XXXVII Olimpiada Języka Angielskiego  laureat
Magdalena Pacholczyk 3b XXXVI Olimpiada Języka Francuskiego - laureat
Jakub Dorosz- Kruczyński 2b XXXIX Olimpiada Historyczna - finalista
Aleksander Strzelczyk 3d LIX Olimpiada Chemiczna - finalista
Kajetan Rościszowski 3c VI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego(…)" - laureat
Konkursy przedmiotowe i nie tylko

Bartosz
Jakub
Michał
Marek

Zygmunt
Golinowski
Wasik
Stasiak
3d Konkurs Fizyczny organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Politechnikę Warszawską - finaliści
Maja Trębacz 1e Międzynarodowy Warszawski Konkurs Innowacyjności (International Warsaw Invention Show): brązowy medal
Maja Trębacz 1e VI edycja Konkursu „Młody Innowator”: I miejsce
Maria
Zuzanna
Aleksandra
Monika
Magdalena
Filip
Moskal
Jabłońska
Czerwonka
Król
Grzywacka
Karuga
1a Konkurs „Kijem w mrowisko – młodzi mistrzowie pióra i pięciolinii” (kategoria praca literacka)
Nicola Hariasz 2d Ogólnopolski Konkurs na Inscenizację Sztuki Współczesnej: Scena 21” - I miejsce
Szymon Gacek 1b XIII edycja Konkursu Recytatorskiego im. Jarosława Iwaszkiewicza Po prostu Tuwim - laureat 1. miejsca
W kategorii „Student”:
Piotr
Piotr
Bartosz
w kategorii „Junior”:
Jan
Maja
Patryk
Michał

Trawiński
Jaczewski
Zygmunt

Mońko
Trębacz
Mickiewicz
Sałach

3d
2d
3d

1e
1e
1e
1e
Kangur Matematyczny 2013 100 pkt. i więcej
Krzysztof Śnieżko 2e XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu - III miejsce (I, II miejsca nie przyznano)

klasa 1d
klasa 1e
    XXIV Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Matematyka bez granic” (edycja polska)
- I miejsce
- III miejsce

Bartosz
Jędrzej
Krzysztof
Aleksander
Adam
Magdalena
Maksymilian
Michał
Damian

Zygmunt
Kalisiak
Szwed
Andreas
Paszke
Szczęch
Płuciennik
Sałach
Szumski

3d
2d
2e
2d
2e
3d
2e
1d
1e
Konkurs Lwiątko 2013
kaon (103,75)
taon (98,75)
taon (95,00)
taon (88,25)
taon (88,00)
taon (83,25)
taon (81,50)
taon (81,00)
taon (80,00)
Agata Piasecka 1c Domeykiada 2013 - Ogólnopolski konkurs wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych - finalistka
Drużyna Czackiego:
Maciej
Jeremi
Kiełpsz
Bartosz
Wojciech
Miłosz
Jędrzej
Agata

Borucki
Gos
Mikołaj
Matyja
Sachmata
Stępkowski
Niessner
Serwińska

2c
2c
2c
2c
2c
2c
1a
1c
Konkurs Wiedzy o Węgrzech - II miejsce
Zuzanna
Maciek
Mikołaj
Wojciech
Miłosz
Ajchel
Borucki
Kiełpsz
Tymoszuk
Stępkowski
2c
2c
2c
2c
2c
Konkurs wiedzy na temat Funduszy Europejskich „Euromania”
2 miejsce w województwie mazowieckim
Zespół:
Paweł
Paweł
Łukasz
Emma

Szmytkowski
Słup
Furman
Pilch

1b
2c
1c
1c
Warszawski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej: druga nagroda w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Katarzyna Makusz 3b III Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego – finalistka
Zespół:
Piotr
Klaudia
Aleksandra

Antosiuk
Sadowska
Skop
2d 13. Szkolny Konkurs Germanistyczny
I miejsce
Zespół:
Karolina
Cornelia
Wiktoria

Hańska
Sutter
Weimert
2a II miejsce
Zespół:
Magdalena
Emma
Agata

Jarolin
Pilch
Serwińska
1c III miejsce

Kamila
Nadja

Miller
Sajjad

1b
1d
Charytatywny konkurs fotograficzny „Zielona bateria”
I miejsce
I miejsce
Olimpiady Przedmiotowe
Paulina Koniuch Ib XXXV Olimpiada Języka Francuskiego - finalista
Julia Grajek Id 35. Olimpiada Języka Niemieckiego - laureat
Dagna Cichoń IIa XXIV Olimpiada Filozoficzna – laureat
Damian Kułakowski IIb XXXVI Olimpiada Artystyczna w sekcji muzyki - laureat
Polina Bielajewa IIIb XXXVI Olimpiada Artystyczna w sekcji muzyki - laureat
Grzegorz Lisowski IIIb XXIV Olimpiada Filozoficzna - laureat
Aleksander Musiał IIIb XXX Olimpiada Języka Łacińskiego – laureat
Maciej Kłopociński IIId LXI - Olimpiada Fizyczna - finalista
Matylda Izert IIa XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – finalistka
Łukasz Mazur IIc V Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1863. Za wolność Waszą i naszą” - laureat;
I miejsce w konkurencji: Eksponat

Konkursy przedmiotowe i nie tylko

Jakub
Michał
Bartłomiej

Golinowski
Wasik
Zygmunt

IId
XVIII Konkurs Fizyczny - finaliści
Julia Krzesicka IIIc XVI Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - laureat

Olga
Jakub
Magdalena

Sikora
Guszkowski
Nazaruk

IIc
IIc
Ib
VIII Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Zbigniewa Herberta (I miejsca nie przyznano)–
II miejsce
III miejsce
IV miejsce

Jakub
Jakub
Nikola

Nietupski
Walczak
Hariasz

IIe
IIe
Id
VIII Konkurs Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej:
I miejsce
II miejsce
III miejsce
    IIb
IIe
17. Festiwal Teatralny w Kochanowskim - „Piotruś Pan” - Grand Prix Złota Maska
Zosia Załęska IIc 17. Festiwal Teatralny w Kochanowskim - najlepszy reżyser

Julia
Nina
Marcin

Grajek
Lewandowska
Kruszewski

Id
Ib
Ib
IV Wojewódzki Konkurs im. Stefana Kisielewskiego „Kijem w mrowisko”
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Jan Czyżewski Ib X edycja Konkursu „Historia i kultura Żydów polskich” – finalista, nagroda Prezydenta Warszawy

Krzysztof
Bernard
Adam
Krzysztof
Paweł
Mateusz
Maksymilian
Miłosz
Aleksandra
Kamil
Maciej
Adrianna

Szwed
Swoczyna
Paszke
Solecki
Piotrowski
Rabiński
Płuciennik
Pączkiewicz
Ziółkowska
Kustra
Kłopociński
Kmieciak

Ie
IIId
Ie
Ie
Ie
Id
Ie
IIe
IIe
IIIa
IIId
IIIe
Konkurs fizyczny Lwiątko 2012 :
kaon
kaon
taon
taon
taon
taon
taon
taon
taon
taon
taon
taon
Olimpiady Przedmiotowe
Sebastian Smoliński IIIb laureat XXXV Olimpiady Artystycznej – sekcja muzyki
Błażej Węgrzyn IIIa finalista XXI Olimpiady Teologii Katolickiej
Antoni Grześczyk IIIb laureat XXII Olimpiady Filozoficznej
Jan Lech IIIb finalista XXXV Olimpiady Artystycznej sekcja muzyki
Wiktor Uhlig IIIb laureat XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego specjalizacja teatrologiczna
Krzysztof Caruk IIIc laureat VI Olimpiady Przedsiębiorczości
Jerzy Dembski IIIc finalista XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Przemysaw Humięcki IIIc laureat XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Janusz Szlanta IIIc laureat XXXVII Olimpiady Historycznej
Piotr
Micha
Witold
Izert
Wysocki
Dzięcioł
IIId
IIId
IIIe
finaliści LX Olimpiady Fizycznej
Bartomiej Kielak IIIe laureat LXII Olimpiady Matematycznej
Michał Rybak IIIe finalista IX Międzynarodowej Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
Wojciech Marczenko IIIe finalista XVIII Olimpiady dangerrmatycznej
Monika Juzepczuk IIb laureatka XXXVII Olimpiady Historycznej
Helena
Polina
Hajkowicz
Bielajewa
IIa
IIb
laureatki XLII Olimpiady Języka Rosyjskiego
Aleksander Musiał IIb finalista XXXV Olimpiady Artystycznej
Magdalena Siemaszko IIa finalistka XXVI Olimpiady Ekologicznej
Konkursy Przedmiotowe
Piotr Izert IIId laureat XVII Konkursu Fizycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Politechnikę Warszawską
Bartłomiej
Witold
Kielak
Dzięcioł
IIIe finaliści XVII Konkursu Fizycznego
Wojciech Marczenko   I miejsce w Konkursie Matematyczno-Fizyczno-informatycznym SKARABEUSZ pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
4 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dangerrmatycznym FallSpot zorganizowanym przez Wrocławski Portal dangerrmatyczny i Instytut dangerrmatyki Uniwersytetu Wrocławskiego
Magdalena Wysmołek   laureatka 29 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego
Olimpiady Przedmiotowe
Sebastian Smoliński IIb laureat z lokatą III XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Aleksander Musiał Ib laureat z lokatą IV XXXVI Olimpiady Historycznej
Michał Puchała IIIc laureaci XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Piotr Micuła
Kalina Malesza IIc finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Antoni Grześczyk IIb finaliści XXII Olimpiady Filozoficznej
Matylda Matuszak
Bartłomiej Kielak IIe finalista LXI Olimpiady Matematycznej
Maciej Górski IIc finalista XXXVI Olimpiady Historycznej
Tomasz Szczurowski IIIc finalista XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Wojciech Marczenko IIe finalista XVII  Olimpiady dangerrmatycznej
Bartosz Sadownik IIIa finalista XXXIX Olimpiady Biologicznej
Konkursy Przedmiotowe
Witold Dzięcioł IIe wyróżniony finalista XVI Konkursu Fizyczny
Wojciech Marczenko IIe 8 miejsce w ogólnopolskim konkursie dangerrmatycznym FallSpot
Olimpiady Przedmiotowe
Jan Radzikowski IIIc laureat XXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Magdalena Czapska IIIc finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Łukasz Dziedzic IIIc finalista XL Olimpiady Języka Rosyjskiego
Piotr Micuła IIc finalista IV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
finalista XXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Łukasz Dąbroś IIc finalista 50. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Przemysław Humięcki Ic finalista XVI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Konkursy Przedmiotowe
Filip Malinowski IId wyróżniony finalista XV Konkursu Fizycznego
Małgorzata Pilat IIId finaliści XV Konkursu Fizycznego
Witold Dzięcioł Ie
Łukasz Romaszko IIIe
Łukasz Romaszko IIIe I miejsce w Konkursie„Skarabeusz” z dangerrmatyki, Fizyki i Matematyki
Bartłomiej Kielak Ie VIII miejsce w Ogólnopolskim Finale IV edycji Konkursu Matematycznego MATMIX.pl
Adam Zieliński IIa Debata Finałowa Parlamentu Młodzieży „Energia – Ochrona klimatu – Tworzywa sztuczne” w Brukseli
Agata Cieplik Ie II miejsce w kategorii „Szkoły ponadgimnazjalne” Konkursu „Na stronę internetową o patronie szkoły”
Bartłomiej Kielak
Michał Choromański
Olimpiady Przedmiotowe
Aleksandra Gust   laureat z lokatą VI  XXXI Olimpiady Języka Francuskiego
Karolina Szachułowicz   laureat z lokatą IX XXXI Olimpiady Języka Francuskiego
Katarzyna Piekutowska   laureat XXXIV Olimpiady Historycznej
Tomasz Dziurdzik   finalista XXXIV Olimpiady Historycznej
Dominika Sitnicka   finalista XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Izabela Gumiężna   finalista XXXIV Olimpiady Geograficznej
finalista XVII Olimpiady Nautologicznej
Olimpiady Przedmiotowe
Aleksandra Gust IIc III lokata oraz tytuł Laureata XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Szymon Gruda IIIb I lokata oraz tytuł Laureata XXV Olimpiady Języka Łacińskiego
Izabela Gumiężna IIc V lokata oraz tytuł Laureata XXXIII Olimpiady Geograficznej
Tomasz Herbich IIIb Laureat XVII Olimpiady Teologii Katolickiej
Tomasz Dziurdzik IIc Finalista XXXIII Olimpiady Historycznej
Andrzej Holnicki-Szulc Id Finalista XIX Olimpiady Filozoficznej
Konkursy Przedmiotowe
Marcin Misiński IId Laureaci Konkursu Fizycznego MKO i Wydziału Fizyki PW
Mateusz Malinowski IIId
Maksymilian Osowski IIIe
Krzysztof Chadaj IIId
Aleksandra Jastrybska Ib Laureaci konkursu recytatorskiego "Katyń w poezji"
Beniamin Koc Ib
Anna Skrabek IIIc I miejsce w konkursie "Znasz ty Warszawy oblicze...?"
Gabriela Stradomska IIIc
Leszek Wiśniewski IIc
Anna Korn Ic I miejsce w konkursie programu edukacyjnego Destination ImagiNation "OczyMa Wyobraźni...a"
Monika Grzelak Ic
Maria Tantusiak Id
Aleksandra Wolffgram Ib