Komunikaty o z(a)mianach

11 czerwca, czwartek

Grupa chłopców pod opieką p. prof. Wioletty Nędzyńskiej bierze udział w Międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego.

12 czerwca, piątek 

Klasa 3M bierze udział w całodniowej wycieczce do Wrocławia (udział w Gali „Wrocław Koduje” oraz w Hackathonie na Politechnice Wrocławskiej). Opieka: p. prof. Małgorzata Biszczuk i p. prof. Izabela Grzegrzółka.