11 czerwca, czwartek
Grupa chłopców pod opieką p. prof. Wioletty Nędzyńskiej bierze udział w Międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego.
12 czerwca, piątek
Klasa 3M bierze udział w całodniowej wycieczce do Wrocławia (udział w Gali „Wrocław Koduje” oraz w Hackathonie na Politechnice Wrocławskiej). Opieka: p. prof. Małgorzata Biszczuk i p. prof. Izabela Grzegrzółka.
