List otwarty

W związku z akcją protestacyjną pracowników oświaty (od 8 kwietnia 2019 r.), do której przystąpiła większość nauczycieli i pracowników Szkoły przekazujemy  do wiadomości
List Otwarty Grona Pedagogicznego 
Strajk, zdanie odrębne p. prof. Barbary Dłużewskiej

List Otwarty Młodzieży Czackiego

Prosimy też Rodziców o zapoznanie się z wiadomością od Dyrekcji dostępną w Librusie i śledzenie na bieżąco informacji w Dzienniku.
Przekazujemy też do wiadomości list Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy do Rodziców 

Pucharowe wyniki

XV JUBILEUSZOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY o PUCHAR „Sambiera” – 0.03.2019r.

  1. Grunas Jakub                                                      7,5 
  2. Mamiński Hubert                                               6    
  3. Orszulak Franciszek – „Bednarska”                 5,5 pkt.

więcej…

Gratulujemy

 

Zaklasyfikowani do finału olimpiad (posumowanie)

Miło nam poinformować, że do etapu centralnego olimpiad przedmiotowych przeszli:

Gaweł Trojanowski, Mateusz Salamon, Aleksandra Wasiak – XLII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Magda Gabrysiak – XLIII Olimiada Artystyczna sekcja historia sztuki
Oskar Paprocki – 48. Olimpiada Biologiczna
Mateusz Salamon – LXVIII Olimpiada Fizyczna
Antoni Kubiak – XLV Olimpiada Historyczna
Tadeusz Price, Jeremi Mospan – 43. Olimpiada Języka Angielskiego
Juliette Solska – XLII Olimpiada Języka Francuskiego
Zofia Kiljańska – XLIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Michał Rećko – 60. Olimpiada WOPiŚW
Alicja Obrębska, Michał Różalski, Krzysztof Zdanowicz – XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Alicja Obrębska, Jasin Sbai, Dariusz Skłodowski – XIV Olimpiada Przedsiębiorczości

Krzysztof Katkowski, Oskar Swan, Herbert Nessel, Adam Sobieszek, Aniela Partyga, Maja Premceska, Jakub Pawłowski, Witold Kraszewski, Joanna Chabrowska, Alicja Grzyb, Zofia Orłowska – XXXI Olimpiada Filozoficzna

Olimpiady COPTIOSH
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej: Paweł Zatorski, Jan Poniedziałek, Filip Misiak
Olimpiada Wiedzy o III RP: Hubert Mamiński laureat, Paweł Natorski laureat, Jasin Sbai finalista
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka i Świecie Współczesnym: Piotr Jankowski lauret, Jasin Sbai laureat, Hubert Mamiński finalista, Paweł Natorski finalista
Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej: Jasin Sbai laureat, Huber Mamiński finalista

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – lauret Jasin Sbai

Gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o tytuły 🙂

REKOLEKCJE I WARSZTATY – 25, 26, 27 marca

25.03.19 (pon.) –   4 pierwsze lekcje, a o 12:00 spotkanie i nauki rekolekcyjne w kościele Zbawiciela.
26.03.19 (wt.) –  4 pierwsze lekcje, a o 12:00 spotkanie i nauki rekolekcyjne w kościele Zbawiciela.
27.03.2019 (śr.) – WARSZTATY (obecność obowiązkowa, program warsztatów na stronie poniżej lub we wnęce I piętra)
1 TURA: 8:15/8:30  –    9:30/9:45
2 TURA: 10:00   –   11:45
Msza święta kończąca rekolekcje o 12:00

Program warsztatów (uzupełniony)