Olimpiada Informatyczna Krajów Europy Środkowej. Poszukiwani wolontariusze

Szanowni Państwo,
poszukujemy osób, które chciałyby wziąć udział w organizacji zawodów CEOI 2018 (Olimpiada Informatyczna Krajów Europy Środkowej), które odbędą się w dniach 12-18 sierpnia w Warszawie na WMIM (Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, ul. Banacha 2). 
Poszukiwani są przede wszystkim opiekunowie dla drużyn poszczególnych krajów, tzw. guides, jednak potrzebujemy także wolontariuszy, którzy pomogą nam bezpośrednio przy kwestiach organizacji
i koordynacji. 
Wymagany jest język angielski, a także odpowiedzialność oraz pewna doza umiejętności interpersonalnych. Poprosilibyśmy od każdego chętnego jakąś krótką informację o sobie, w formie CV lub mniej formalnej, z odniesieniem się do tych wymagań. Jeśli chętny ma jakieś certyfikaty językowe, dobrze o tym wspomnieć.
Wolontariuszom oferujemy wyżywienie wraz z zawodnikami, udział we wszystkich atrakcjach, gadżety CEOI. Z wolontariuszami zostaną podpisane umowy wolontariackie i wystawimy zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
W zawodach wezmą udział czteroosobowe drużyny uczniów szkół średnich z następujących krajów: Austria, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Włochy (plus dwóch team leaderów na drużynę).
Na zgłoszenia chętnych czekamy do PIĄTKU 8 CZERWCA na adres  tadkuran@oi.edu.pl
Indywidualne spotkania z każdym kandydatem przeprowadzimy w poniedziałek 11 czerwca między godz. 15 a 18 na WMIM. Wspólne spotkanie ze wszystkimi zatwierdzonymi kandydatami odbędzie się w środę 13 czerwca o godz. 15 również na WMIM.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości


Pozdrawiam. Tadeusz Kuran koordynator OI