Nowe KOŁO DLA LUDZI SZTUKI!

Zapraszam na spotkanie organizacyjne w środę 29 listopada o godz. 15:35 w sali nr 9.
Ustalimy razem termin cyklicznych spotkań, porozmawiamy o formie zajęć: prezentacja, dyskusja, ćwiczenia w terenie, wizyty w muzeach – jestem otwarta na propozycje.
Zapraszam wszystkich, którym temat sztuki i jej historii jest bliski – tych głęboko siedzących w temacie, tych szukających rozszerzenia dla swojej wiedzy, ale i tych chcących po prostu sprawdzić, czy to dla nich i czasem wybrać się do muzeum, bez większej orientacji w temacie.
Jestem absolwentką z klasy 6b, obecnie studentką historii sztuki i chciałabym stworzyć rodzaj koła, zajęć dodatkowych, sieci kontaktów dla absolwentów i uczniów zainteresowanych historią sztuki, dlatego wpadnij nawet, jeśli obawiasz się braku czasu – złapiemy kontakt zdalnie ?

Do zobaczenia w najbliższą środę!
Rita Twardziak