Klasa 1M bierze udział w całodniowej wycieczce do Kazimierza Dolnego.
Grupa międzyklasowa (46 osób) do końca tygodnia zwiedza północną Szkocję.
Inna grupa międzyklasowa (40 uczniów) do 24 czerwca pływa żaglowcem „Pogoria” po wodach Morza Północnego i Bałtyku.
