Uroczystość wręczenia dyplomów laureatom

26.05. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom LVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
W Pałacu Staszica – siedzibie Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk zagościł przedstawiciel gabinetu prezydenckiego oraz wiceministra Katarzyna Lubnauer.
Franciszek Pyryt z klasy 4H znalazł się wśród 4 laureatów olimpiady z Warszawy.

Iwona Kulpa-Szustak