Klasa 2H już na uniwersytecie!

Oczywiście w przenośni.
26 maja spędziliśmy Zielony Dzień na UW.
W ramach imprezy były wykłady, konkursy (łatwe pytania, fajne nagrody), a także jarmark rzeczy z szansą na drugie i trzecie życie. Zobaczyliśmy, jak wydrukować sobie dodatkową rękę lub wielokątny wazonik metodą 3D. Poznaliśmy również mapę dzielnic warszawskich ze skażonym powietrzem, skutki wprowadzania nowych gatunków fauny w środowisko oraz dowody na wyźszość rzeki dzikiej nad regulowaną.
2H z Iwoną Słowikowską

Podziękowanie od UW.pdf