Słoneczne pozdrowienia z Sewilli!

w swvilliGrupa 15 uczniów z naszej szkoły bierze udział w tygodniowej wymianie ze Szkołą La Salle. Temperatura przyjęcia jest porównywalna z temperaturą powietrza
W kolejnych dniach aktywności sprzyjały poznaniu miasta od kuchni 😉
Ekipa zaliczyła też dzień nad oceanem, czyli z wizytą w Kadyksie 🌞
 
Karolina Szymczak