12 listopada (w skrócie)

W ramach obchodów Święta Niepodległości klasy pierwsze uczestniczą w grze miejskiej „Niepodległość wczoraj – dziś – jutro”.

Na szóstej godzinie lekcyjnej wszystkie klasy oglądają film, zrealizowany przez naszych uczniów. 

Klasa 2M po drugiej lekcji wychodzi  na lekcję „Między rzeczywistością a konwencją. Malarstwo Józefa Chełmońskiego” w Muzeum Narodowym. 

O godz. 10.00 w bibliotece rozpocznie się I etap Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej.

O godz. 12.00 w bibliotece rozpocznie się I etap Konkursu Informatycznego BÓBR

Komunikaty o z(a)mianach