Dla Madzi

9 czerwca organizujemy akcję, z której wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Magdzie Lis – naszej koleżance zmagającej się z ciężką chorobą.
Tworzymy wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, łączące elementy wszystkich naszych szkolnych festiwali. Główne punkty programu to spektakl „Debil” klasy 2P nagrodzony przez jury na 35. Festiwalu Teatralnym, występy muzyczne i aukcja.
Ale „Dla Madzi” to nie tylko akcja charytatywna, która ma na celu wsparcie Madzi i jej rodziny.
To też wyjątkowa okazja do zapoznania się z twórczością Madzi. Jej wiersze, będące przejmującym i osobistym zapisem trudnej codzienności po raz pierwszy zostaną publicznie odczytane.
Zapraszamy!
Uczniowie i Nauczyciele Czackiego
Szczegóły na plakacie: PLAKAT
Spotkanie z wierszami Madzi oraz towarzyszące mu występy odbędą się 9.06. w godzinach 17:30-20:30 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12B
Program:
17:30 powitanie
17:40 spektakl klasy 2P Debil
18:25 prezentacja wierszy Madzi
19:00 aukcja charytatywna
19:40 koncert dla Madzi
20:25 podziękowania
W czasie trwania całej imprezy będzie można również ogladać wystawę prac plastycznych uczniów i absolwentów oraz korzystać z usług kawiarenki z przysmakami-cegiełkami na leczenie Madzi.
Zapraszamy!