Tadealia

28 października (piątek) imieniny Tadeusza i święto Patrona naszej Szkoły , czyli TADEALIA.
Oto program:
2. lekcja – gra terenowa (teren i budynek Szkoły) dla uczniów klas pierwszych, przygotowana przez drugoklasistów;
– eliminacje do „Familiady” dla uczniów klas trzecich (reprezentacja klasy 3M zgłasza się do sali nr 5, klasa 3P  oraz reprezentacja klasy 3S zgłaszają się do sali nr 1).

3. lekcja – finał „Familiady” i ogłoszenie wyników wyborów Samorządu Uczniowskiego (zapraszamy do sali gimnastycznej uczniów klas trzecich).

Następnie w sali gimnastycznej odbęda się Lekcje Krzemienieckie, czyli Lekcje o Krzemieńcu. Spotkania poprowadzą absolwenci Czackiego, zaangażowani w wolontariacki projekt porządkowania cmentarza w Krzemieńcu, członkowie Towarzystwa Krzemienieckiego: Mela Gregorczyk, Zofka Rodak, Jan Luśnia i Daniel Potkański (koordynator projektu).
4, lekcja – dla uczniów klas 1F, 1H, 1M, 1S
5. lekcja – dla uczniów klas drugich
6. lekcja – dla uczniów klas trzecich i 1P

Zapraszamy do świętowania i wspólnej zabawy.