Koło Olimpijskie Języka Francuskiego

Drodzy Uczniowie,
zapraszam na spotkanie dotyczące udziału w Olimpiadzie Języka Francuskiego oraz uczestnictwa w zajęciach koła Olimpijskiego, które odbędzie się w czwartek, 29 września, na ósmej godzinie lekcyjnej, w sali nr 13.
Dorota Szymanowska-Luber