Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia Olimpijskiego koła fizycznego, które prowadzi p. prof. Nina Tomaszewska.
Terminy: poniedziałki (uczniowie klas II, od II semestru również klas I) 7., i 8. godzina lekcyjna; piątki (uczniowie klas III i IV) 7. i 8. godzina lekcyjna.
