Wstępne deklaracje maturalne – do 30 .09

DO MATURZYSTÓW! WSTĘPNE DEKLARACJE MATURALNE DO 30 WRZEŚNIA! Od jutra 21 września do skutku 🙂
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas IV o przybycie i złożenie deklaracji w Sekretariacie II (będziecie je wypełniać i drukować na miejscu)!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00.
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.

DO ABSOLWENTÓW!
Jeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku szkolnym, to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego 2023 r. Żeby nie czekać na ostatnią chwilę Sekretariat zaprasza od października.
Otwarty jest dla Was poniedziałek – piątek w godz. 8:00-12:00. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska (parter, sekretariat II) (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się). Jednocześnie przypominamy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę.