Zapraszam wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie, inaugurujące zajęcia z języka włoskiego, które odbędzie się w czwartek 29 września o godzinie 14.50 w sali 2.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przetwarzamy Twoje zanonimizowane dane w sposób automatyczny. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z tym.Zgoda