UWAGA KANDYDACI! Ważne

UWAGA!
Komisja weryfikuje na podstawie dokumentu – zaświadczenia o wynikach, które wyda Państwu szkoła 8 lipca, z pieczęciami CKE. Ta informacja dostępna na koncie ucznia na platformie CKE jest tylko informacją, ale nie jest dokumentem w rozumieniu przepisów rekrutacyjnych.
Wyniki te, na podstawie dokumentu, wpisuje wszystkim swoim kandydatom szkoła pierwszego wyboru!
Wszystkim Kandydatom przypominamy, logujcie się w systemie i sprawdzajcie co komisja zweryfikowała i “za ile” puntów!
W razie wątpliwości :rekrutacja@czacki.edu.pl

Osoby, które złożą kopię świadectwa w najbliższym czasie tj. do 7 lipca, po otrzymaniu kopii zaświadczenia o wynikach testów ósmoklasisty (8 lipca) mogą je dosłać jako skan dokumentu na adres rekrutacja@czacki.edu.pl.
Nie ma obowiązku osobistego dostarczenia.

Teraz kopia świadectwa, potem mail z dołączonym skanem, w nazwie maila: imię nazwisko. zaświadczenie!

I na tym etapie to wszystko. Zapraszamy z kopiami świadectw

P.S. Ewentualna REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA (odbywa się bez użycia elektronicznego systemu wspomagania rekrutacji, bezpośrednio w szkołach)