ZAPROSZENIE NA AUKCJĘ CHARYTATYWNĄ

Szanowni Państwo,

Z wielką radością, w imieniu wszystkich organizatorów charytatywnego koncertu Czacki Second Stage, mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tegorocznej licytacji organizowanej  dla fundacji “Zobacz… JESTEM”. Aukcja charytatywna, będąca nieodłączną częścią koncertu CSS od 2016 roku, odbędzie się podczas tej edycji w naszej szkolnej wnęce 22.06.2022 r., w godzinach od 14:55 do 16:25. Podczas licytacji będą mieli Państwo możliwość nabyć takie przedmioty jak m.in. piłkę tenisową z autografem Igi Świątek, parę biletów do Teatru 6 Piętro czy Album Rafała Olbińskiego pod tytułem „Malując Czarodziejski Flet” a także wiele innych! Gorąco Państwa zachęcam do wzięcia udziału w licytacji, ponieważ cel jest naprawdę szczytny. W tym roku wszystkie zebrane fundusze przekażemy na wybraną przez uczniów Czackiego fundację „Zobacz…JESTEM”, która zajmuje się szeroko pojętą pomocą psychologiczną dzieciom i młodzieży, a także ich rodzinom. O fundacji i formach jej działalności będzie można również dowiedzieć się więcej podczas samego festiwalu, na którym będą mieli stoisko informacyjno-warsztatowe. Mam nadzieję, że spotkamy się z Państwem podczas aukcji charytatywnej oraz występów.

Z wyrazami szacunku,

Szefowa sekcji Aukcja