Wyjazd do Gdańska 2 czerwca 202214 czerwca 2022 Anna Gierlak Bez kategorii 6-7 czerwca uczniowie klas 1S i 2S biorą udział w wycieczce do Gdańska. Dobrego wyjazdu życzymy. Zdjęcia z wyjazdu wkrótce w Galerii Anna Gierlak