Zakończenie zbiórki i dalsza pomoc ??

“Cześć! Jakiś czas temu wsparłaś/eś naszą zbiórkę i swoim pięknym gestem przyczyniłaś/eś się do zebrania przez nas prawie 60 tys. złotych na rzecz obrony Krzemieńca. Wciąż nie dowierzamy i jesteśmy głęboko wzruszeni tym, jak wiele można zdziałać wspólnymi siłami. ?? W momencie pisania tej wiadomości udało nam się: ?sumarycznie zgromadzić kwotę 58 664 zł ? zorganizować 4 duże transporty pomocy humanitarnej do Krzemieńca ? uzyskać pomoc od około 450 osób ? dzięki determinacji i pomysłowości uczniów LO Czackiego zebrać w kilka dni aż 7 tys. złotych! ? posłuchać mocniejszych dźwięków przy okazji benefitu w ADA Puławska ? przyjrzeć technice cyjanotypii na wystawie fotografii Klubu Filmowo-Fotograficznego “Focus” (wciąż czynna, zapraszamy! https://www.facebook.com/events/3212537335642122/
Chcemy również poinformować, że mieszkańcy Krzemieńca podzielili się otrzymanym wsparciem z osobami walczącymi na froncie – wiele z nich pomaga jako wolontariusze i jadąc w miejsca w większym stopniu dotknięte agresją, przekazuje ubrania czy buty wytworzone z zakupionych przez nas materiałów. Zbiórkę środków zamykamy wraz z końcem kwietnia, ale to nie oznacza, że zawieszamy działania pomocowe. Chcemy wybadać, jakie są w tej chwili najpilniejsze potrzeby krzemieńczan zarówno w Ukrainie, jak i w Polsce – sporo osób stamtąd pochodzących znalazło w naszym kraju schronienie przed wojną.
Jeśli jesteś zainteresowana/y przyszłymi działaniami Towarzystwo Krzemienieckie , zapraszamy Cię do obserwowania nas na nowopowstałej stronie na Facebooku – wkrótce będziemy o nich informować. Dziękujemy Ci w imieniu naszych przyjaciół z Krzemieńca, którzy każdą wyciągniętą w ich stronę dłoń ściskają i życzą Wam, żeby dobroć, którą się wykazaliście do Was wróciła. Dzięki i do usłyszenia!”

Towarzystwo Krzemienieckie