Drodzy Uczniowie,
zakończyła się rekrutacja na obóz naukowy w Jeleniej Górze – Jagniątkowie. Zebrała się grupa 32 osób z 8 klas. W Librusie na koncie Waszych rodziców znajduje się link do rejestracji wysłany przez Biuro Podróży. Po zarejestrowaniu znajdziecie na stronie wszystkie informacje dotyczące umów i płatności.
W załączeniu program obozu. Jeszcze nie została rozstrzygnięta kwestia dotycząca obecności gościa specjalnego. Pracujemy nad tym!
W czerwcu planujemy spotkanie wszystkich uczestników obozu, abyśmy mogli lepiej się poznać.
Iwona Kulpa-Szustak
Monika Lisowska
