Uczniów klas III prosimy o „wstępne” rozliczenie z biblioteką do końca kwietnia. Na kontach czytelniczych mogą zostać pozycje niezbędne w przygotowaniach do matur. Ostateczne rozliczenie – po zakończonych egzaminach maturalnych. Liczymy na Waszą odpowiedzialność w tej sprawie.
