Z tej strony koordynatorzy Czackiego Wolontariatu! Mamy dla was ogłoszenie 
W czwartek podczas zebrań z rodzicami, Wolontariat pod opieką prof. Kalenik organizuje kiermasz słodkości, z którego datki będą przeznaczane na Krzemieniec!
Do końca 8. Lekcji w czwartek możecie przynosić swoje wypieki do prof. Kalenik lub podczas wywiadówki wprost na stoisko.
Pozdrawiamy 
PS Jeżeli jesteście chętni do sprzedawania wypieków, to zapraszam na pv do Jana Grzybowskiego lub Magdy Lis lub Oli Lewkowicz-Wasiak, zebranie odbywa się o 17:30
