Gratulacje!
Miło mi poinformować, że trójka naszych uczniów znalazła się w III etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Są to: Agata Trębacz 3M, Mateusz Król 3H i Antoni Nowak 3b.
Iwona Słowikowska
Gratulacje!
Miło mi poinformować, że trójka naszych uczniów znalazła się w III etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Są to: Agata Trębacz 3M, Mateusz Król 3H i Antoni Nowak 3b.
Iwona Słowikowska