wyjście po 1. lekcji,
powrót na 5. lekcję
Uczniowie, którzy biorą w nich udział, wychodzą ze Szkoły pod opieką p. Renaty Werpachowskiej po pierwszej lekcji (pozostali mają w tym czasie lekcje według planu).
Powrót jest przewidziany na 5 lekcję.
Grupa uczniów z klas trzecich, nieuczestnicząca w rekolekcjach, 9 marca o godz. 10.00 pod opieka p. Doroty Kalenik idzie do Nowego Teatru na warsztaty w ramach projektu „Hej Stary_a! Generator Nowej Starości”. Uczniowie wracają do Szkoły na 6 lekcję. Pamiętajcie o zgodach rodziców.

