Solidarni

W obliczu rosyjskiej agresji, naruszającej suwerenność państwową Ukrainy, wyrażamy solidarność z całym narodem ukraińskim.
Myślami jesteśmy z Naszymi przyjaciółmi z Krzemieńca, którzy proszą o modlitwę …

Jeszcze nie tak dawno Czackiewicze z wizytą w Krzemieńcu

Drodzy Czackiewicze!?‍♂️❗️

Krzemieniec, ukraińskie miasto, jest wspólnym mianownikiem XXVII LO im. Tadeusza Czackiego i gminy Konstancin-Jeziorna. ??
Dlatego jako absolewnci Czackiego i przedstawiciele konstancińskiej społeczności, w porozumieniu z dyrekcją Czackiego, już w czwartek zorganizowaliśmy zbiórkę koordynowaną przez Stowarzyszenie Mieszkańców Konstancina-Jeziorny „Nasz Konstancin”.
Absolwenci Czackiego są w stałym kontakcie z mieszkańcami Krzemieńca i przekazano nam informację, że tamta społeczność na ten moment nie potrzebuje pomocy, natomiast zaapelowali o wsparcie dla osób znajdujących się na terenie bezpośrednio objętym wojną.
Wiemy, że jest dużo podobnych zbiórek, ale chcieliśmy zorganizwać taką, która pokaże siłę Czackiej społeczności. Wiemy, że razem możemy przenosić góry! Pokażmy siłę i nasze czackie zjednoczenie. ???
Według ustaleń przedstawicieli społeczności liceum Czackiego, najbardziej adekwatnym wsparciem będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.
Solidaryzujmy się z Ukrainą!
Poniżej udostępniamy link do zrzutki:
Rafał i Krzysztof