Drogie i Drodzy,
informuję, że wraz z nowym semestrem rozpoczynamy dodatkowe spotkania koła filozoficznego. Poza dotychczasowymi spotkaniami we wtorki, odbywającymi się w formie stacjonarnej, zapraszam na zajęcia w środy od 14.50, które przebiegać będą zdalnie na platformie Zoom. Dokładny profil koła ustalony zostanie na pierwszym spotkaniu (26.01) i dostosowany do zainteresowań uczestników. Zapraszam zarówno maturzystów i uczestników OF, jak i wszystkich innych, lubiących powymieniać myśli.
Do zobaczenia
Antonia Sochaczewska
