Zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego, w ten piątek 7 listopada o godzinie 11:11, w ramach corocznej akcji “Szkoła do hymnu”.
Zaśpiewamy na korytarzach szkolnych, przed salami – w ten sposób uczcimy zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości.
