Do II etapu Olimpiady Fizycznej przeszło 8 naszych uczniów: Igor Bareja (3M), Piotr Biczel (3S), Alicja Brzezowska (3e), Antoni Długokęcki (3e), Mateusz Giermek (3M), Jakub Mościcki (3e), Igor Nowik (3M), Kamil Tokarski (3M)
Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie 🙂
Nina Tomaszewska
źródło: kgof.edu.pl/?p=lista_iietap
