Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na długo wyczekiwany 34. Festiwal Teatralny w Czackim!

Żyjemy w innym świecie niż żyliśmy jeszcze podczas ostatniego Festiwalu, dlatego też tegoroczny – 34. – musi być inny.
Drodzy Rodzice, Absolwenci, Uczniowie – nam wszystkim jest przykro. Każdego i każdą z nas te zmiany dotkną, jednak robimy co w naszej mocy, by ten czas (choć inny), był równie magiczny jak w latach poprzednich.

Zacznijmy od najważniejszej kwestii: scena stoi! (co o dziwo nie jest niczym nowym 😉 )

A JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO? Ze względu na sytuację pandemiczną zmuszeni byliśmy zmienić sposób oglądania sztuk:

PROGRAM:

14.00 – Specustawa – Rodzice
14.30 – Chciwi i chciwsi
16.00 – GALA

w roli publiczności na sali wystąpią:
– niegrająca część klasy wystawiającej w danej chwili sztukę
– rodzice – każdy uczeń może wziąć na sztukę swojej klasy max 1(swojego!!)
– niezbędna obsługa sztuk
– jury
– dyrekcja

a co z pozostałymi?
– cała reszta Czackiewiczów Festiwal oglądać będzie w salach
– każda klasa dostanie swoją salę, gdzie na rzutniku wyświetlana będzie sztuka, która w danej chwili wystawiana będzie na deskach naszego teatru
– każda klasa dostanie jedną salę na caaały FT, więc nie bójcie się ich ozdabiać!

… a absole?
niestety, ze względu na troskę o nauczycieli nie możemy wpuszczać Was na salę, czy nawet do szkoły… Jest nam z tego powodu strasznie przykro, ale jeszcze niejeden festiwal przed Wami. I pamiętajcie – ft nie kończy się po ostatniej sztuce ;))

Pamiętajmy o tym DLACZEGO ten festiwal będzie inny. Maseczki, odległości, dezynfekcja rąk to konieczność! Dbajmy o siebie i innych :))

4 dni do ft!