Ślubowanie uczniów klas pierwszych w jubileuszowym roku

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej oraz uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów odbywa się w roku jubileuszowym 145-lecia Szkoły.

W tym dniu zajęć dydaktycznych nie ma.

14 października przed budynkiem Liceum o godz.13:30 odbędzie się Ślubowanie uczniów klas I.  Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek i jubileuszowe wystawy.

Dzień wcześniej, 13 października o godz. 16.30, w Świątyni Opatrzności Bożej, zostanie odprawiona msza św. w intencji Tadeusza Czackiego, absolwentów i profesorów Liceum Krzemienieckiego oraz całej Społeczności Czackiego z okazji Jubileuszu Szkoły. Mszy przewodniczyć będzie ks. Jarosław Kotula w asyście naszego absolwenta.

ze strony Dzielnica Śródmieście m. st. Warszawy

  

W tym pandemicznym roku 2021 to będzie bardzo skromny jubileusz. Oficjalnie jeden dzień. Ale świętować i celebrować ten jubileusz możemy na wiele sposobów przez cały październik a nawet przez cały rok ?

145-lecie

Z okazji Święta Edukacji przekazujemy tu i teraz, na ręce Wszystkich Byłych i Obecnych Pracowników Naszej Szkoły, najlepsze życzenia i najszczersze podziękowania za dorobek tych wszystkich lat, które już za nami

List Ministra Edukacji i Nauki z okazji Dnia Edukacji Narodowej pdf
Życzenia od Prezydenta Miasta Stolecznego Warszawy z okazji Dnia Edukacji Narodowej..pdf