Drodzy Uczniowie,
wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się języka norweskiego, serdecznie zapraszam na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie, które odbędzie się w środę 29 września o godz. 14.50 w sali nr 5.
Dariusz Geller
Drodzy Uczniowie,
wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się języka norweskiego, serdecznie zapraszam na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie, które odbędzie się w środę 29 września o godz. 14.50 w sali nr 5.
Dariusz Geller