Informacja o Salonie Maturzystów 2021

17 września odbędzie się Mazowiecki Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie. Wydarzenie, w formule online, jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.
W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE w Warszawie na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże młodzieży w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.
Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie http://www.salonmaturzystow.pl/2021/ W dniu Salonu, rano, na skrzynkę mailową, otrzymają Państwo link do transmisji – wystarczy w niego kliknąć i będzie można udostępnić transmisję całej grupie uczniów na dużym ekranie. Bardzo prosimy, aby zachęcili Państwo do rejestracji uczniów, którzy będą mogli odbywać wirtualny spacer po stoiskach uczelni już od godziny 9.00, otrzymają także Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.