Uwaga KANDYDACI!

W obecnej sytuacji pandemicznej nie mamy możliwości zorganizowania DNIA Otwartego na miejscu w Szkole. Zamiast tego zwyczajowego spotkania z kandydatami do naszej Szkoły, CZACKI wziął udział w XXXV Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021 (online) w dniach 26-27 marca 2021 r. (Wybierz szkołę dla siebie – Prezentacje Warszawskich Szkół Ponadpodstawowych 2021). Wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane na czacie pytania publikujemy poniżej.
WSZYSTKICH zainteresowanych kandydowaniem do CZACKIEGO zapraszamy na wydarzenie  BUSZUJACY W CZACKIM, CZYLI DZIEŃ OTWARTY ONLINE organizowane przez Samorząd. Termin – sobota 24 kwietnia od godz. 10:00. Wszystkie informacje na ten temat zostaną opublikowane w najbliższych dniach w WYDARZENIU na FB. ZAPRASZAMY ?
Wszystkie informacje dla WAS jak zawsze w zakładce KANDYDACI