K.A.W.A. online

“Drodzy przyjaciele,
choć trudno w to uwierzyć, nadszedł kolejny marzec, a wraz z nim jubileuszowa, X edycja K.A.W.Y.
Mimo nieustającej pandemii, nie możemy przejść wobec tak ważnego wydarzenia dla historii naszej szkoły obojętnie, dlatego zapraszamy Was do udziału w K.A.W.I.E. Online!
Do końca 25 marca, na maila kawiarenka.czacki@gmail.com wysyłajcie nam swoje prace – filmy, utwory muzyczne, prace plastyczne, zdjęcia, wiersze – co tylko chcecie! Wasze dzieła zaprezentujemy na stronie na Facebooku od 26 do 28 marca. Jesteśmy przekonani, że podczas lockdownu przynajmniej część z Was stworzyła coś wspaniałego – to idealna okazja, by podzielić się swoją twórczością z uczniami Czackiego!
Zachęcamy też do użycia nakładki na zdjęcie profilowe – poczujmy atmosferę naszego ukochanego festiwalu!
Szefowe i Szefowie K.A.W.Y. ❤
P.S. Uprasza się,  załączajcie razem z pracami swoje imiona i klasy, z których jesteście i jeśli macie np. jakieś strony, instagramy itd. ze swoimi pracami, to też zachęcamy!