Głosowanie na projekty budżetu partycypacyjnego

Zapraszamy do głosowania na projekty zgłoszone do budżetu partycypacyjnego naszej szkoły. Zostaliśmy wszyscy zaproszeni do zespołu, gdzie czeka na nas ankieta. Opcja głosowania (Forms) wyświetli się wszystkim uczestnikom życia szkolnego Czackiego w zakładce “Aktywność” w aplikacji Microsoft Teams. Nie zapomnijcie oddać głosu! Opcja będzie dostępna przez czwartek i piątek.

Pojawiły się dwa projekty:
1. proponuje zakup prezenterów multimedialnych (wskaźników laserowych) dla ułatwienia prowadzenia prezentacji. W planie ma zakupienie od 3 do 7 takich urządzeń dla klas, które będą najbardziej tego potrzebować.
2. pomysłodawcy chcieliby zakupić stół do ping ponga (tenis stołowy, dla ambitniejszych) razem z paletkami i piłeczkami. Stać miałby na zewnątrz, na trawniku po prawej stronie chodnika prowadzącego na boisko do koszykówki.

Przypominamy – Teams w Aktywności, czwartek i piątek, głosujcie!

Konsulka Aleksandra Czajka